اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۹

0 99

سازمان سنجش اطلاعیه ای در خصوص اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۹ منتشر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد:

پیرو اطلاعیه‌ مورخ ۹۹/۰۶/۰۱ در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۹ و انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره ۲) آزمون مذکور در تاریخ ۹۹/۰۶/۰۲، ضمن اعلام اصلاحات ذیل مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون فوق می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۹/۰۶/۰۵) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۶ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. 

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند. .

جهت دریافت دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره نیمه متمرکز دکتری (Ph.d) سال۹۹  بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره نیمه متمرکز دکتری (Ph.d) سال ۱۳۹۹

جهت دریافت فایل اصلاحات جداول دفترچه شماره ۲ آزمون دکتری  بر روی لینک زیر کلیک کنید:۹۹

دریافت فایل اصلاحات جداول دفترچه شماره ۲ آزمون دکتری ۹۹

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + چهار =

error: Content is protected !!