اضافه شدن یک نوبت ارفاقی آزمون MHLE برای داوطلبان دکتری علوم پزشکی ۹۸

اضافه شدن یک نوبت ارفاقی آزمون MHLE برای داوطلبان دکتری علوم پزشکی 98

0 140

یک نوبت ارفاقی آزمون MHLE برای داوطلبان دکتری ۹۸ اضافه شد. بدین ترتیب نمره آزمون زبان MHLE که در فروردین ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد، برای ثبت نام کنکور دکتری وزارت بهداشت معتبر خواهد بود.

بنابر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، به منظور کمک به آن گروه از داوطلبان شرکت در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۱۳۹۸ که در بازه تعیین شده موفق به اخذ گواهی زبان انگلیسی نشدند، مقرر شده است تا کارنامه آزمون MHLE دوره ۵۲ مورخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ نیز برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۱۳۹۸ پذیرفته شود.

این گروه از داوطلبان باید ثبت نام خود را حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۲/۱۴انجام دهند (در فرم ثبت نام، نوع مدرک زبان را MHLE انتخاب کرده و برای سایر گزینه های مربوط به مدرک زبان عدد صفر را درج کنید). چنانچه این افراد در آزمون MHLE مورخ ۹۸/۱/۲۹ نمره لازم را کسب نمایند مجاز به شرکت در آزمون دکتری خواهند بود و در غیر اینصورت کارت ورود به جلسه برایشان صادر نخواهد شد.

شرایط بند (۳) بالا فقط شامل آزمون MHLE دوره ۵۲ مورخ ۲۹ فروردین ۹۸ است و سایر مدارک زبان انگلیسی را در بر نمی گیرد.

سایر مدارک (MSRT, TOEFL, IELTS, TOLIMO) طبق مندرجات دفترچه راهنما، در صورتی که تاریخ آزمون آنها از ۹۵/۱۱/۱ تا ۹۷/۱۱/۳۰ باشد، برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی معتبر هستند.

تمدید مهلت ویرایش و ثبت نام؛ اضافه شدن یک نوبت ارفاقی MHLE

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!