اطلاعیه جدید دانشگاه تهران درخصوص مصاحبه دکتری ۹۷

0 285

معاونت آموزشی دانشگاه تهران درباره جزئیات ثبت نام معرفی شدگان به مصاحبه دکتری ۹۷ این دانشگاه اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش کنکوران به نقل از پی اچ دی تست، متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد:

ضمن عرض تبریک به آن دسته از داوطلبانی که در مرحله اول آزمون موفق گردیده‌اند؛ به اطلاع می‌رساند: دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی ( .Ph.D ) برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ از بین متقاضیان چند برابر ظرفیت در آزمون برگزار شده سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی سازمان سنجش آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید.

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان محترم دوره دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۳۹۷ که جهت مرحله دوم ارزیابی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند می‌رساند، از روز شنبه مورخ ۱۲/‏ ۳/‏ ۱۳۹۷‬ ‬ لغایت چهارشنبه مورخ ۳۰/‏ ۳/‏ ۱۳۹۷‬ ثبت نام مرحله دوم ارزیابی از طریق سامانه جامع آموزش دانشگاه صورت می‌پذیرد.

ضمناً مصاحبه تخصصی از روز شنبه مورخ ۹/ ۴/ ۱۳۹۷ لغایت جمعه ۲۲/‏ ۴/‏ ۱۳۹۷‬ برگزار خواهد شد. جدول زمانبندی مصاحبه متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع‌رسانی خواهد شد. داوطلبان محترم برای کسب اطلاعات تکمیلی متناوباً به این وبگاه و نیز به وبگاه پردیس / ‏‬ دانشکده‌های مربوطه مراجعه نمایند. شایان ذکر است کلیه داوطلبان در تاریخ مقرر موظف به انجام ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور بوده و می‌بایست با در دست داشتن تأییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه تخصصی به پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نماید.

عدم ثبت نام در موعد مقرر بمنزله انصراف داوطلب از پذیرش در دانشگاه تهران می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 12 =

error: Content is protected !!