انتشار اطلاعیه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۸ وزارت بهداشت

0 79

اطلاعیه تکمیل ظرفیت دوره دکتری تخصصی سال ۱۳۹۸ رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دندانپزشکی و داروسازی منتشر شد.

به گزارش کنکوران، در اطلاعیه  منتشر شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دندانپزشکی و داروسازی آمده است:

با توجه به دستور مقام عالی وزارت و با عنایت به مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجوی وزارت متبوع ۱۳۹۸/۷/۹ شرایط تکمیل ظرفیت رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دندانپزشکی و داروسازی در مقطع دکتری تخصصی به شرح زیر اعلام می شود:

۱- تمامی افراد اعم از قبولی یا مردودی که به مرحله مصاحبه دعوت شدهاند و دارای نمره مصاحبه میباشند، مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت می باشند.

۲- افرادی که در مرحله نخست قبول شده و مجدداً در مرحله تکمیل ظرفیت در هر یک از دورههای عادی یا شهریه پرداز پذیرفته شوند، پذیرش مرحله نخست آنها لغو شده و قابل بازگشت نمی باشد.

۳- افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت در دورههای عادی پذیرفته میشوند، در صورت عدم ثبت نام یا انصراف مشمول محرومیت یکساله خواهند شد.

۴- زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان توسط دانشگاه محل پذیرش تعیین میشود.

۵- نتایج مرحله تکمیل ظرفیت، هفته دوم آبان ماه اعلام خواهد شد.

۶- جدول تکمیل ظرفیت از ساعت ۱۰صبح روز شنبه ۹۸/۷/۱۳ بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار میگیرد و داوطلبان میتوانند از روز یکشنبه ۹۸/۷/۱۴ تا ساعت ۲۴روز سه شنبه ۹۸/۷/۱۶ نسبت به انتخاب رشته محل از طریق همین سایت اقدام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!