برگزاری آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی در ۲۷ تیر

برگزاری آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی در ۲۷ تیر

0 232

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: آزمون دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی ۲۷ تیرماه برگزاری می‌شود.

به گزارش کنکوران، آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی سال تحصیلی ۹۸-۹۹ روز پنجشنبه ۲۷ تیر برگزار می شود و داوطلبان از ۲۴ تیر می توانند کارت آزمون را دریافت کنند.

این آزمون به روش الکترونیک (رایانه‌ای) و در ساختمان مرکز سنجش آموزش پزشکی در تهران برگزار می‌شود.

به گفته رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، پذیرش در دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه با سهم ۶۰ و ۴۰ درصد انجام می‌شود.

حیدرزاده گفت: شرکت‌کنندگان این دوره باید در یکی از رشته‌های علوم آزمایشگاهی بالینی (ایمنی‌شناسی پزشکی، انگل‌شناسی پزشکی، باکتری‌شناسی پزشکی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، میکروب‌شناسی، قارچ‌شناسی پزشکی، ویروس‌شناسی پزشکی و هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون دارای دکتری تخصصی یا تخصص بود و پس از فراغت از تحصیل دارای حداقل ۴ سال سابقه کار در رشته تخصصی باشند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی از صدور کارت شرکت در آزمون برای داوطلبانی که فاقد هر یک از شرایط مندرج در بند الف اطلاعیه شماره یک باشند خودداری کرده و چنانچه در هر مرحله‌ای مشخص شود فرد متقاضی واجد شرایط شرکت در آزمون نبوده است، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی می‌شود.

 نتایج آزمون کتبی تا نیمه اول مرداد اعلام می‌شود و مصاحبه‌ها نیز تا پایان نیمه دوم مردادماه انجام می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =

error: Content is protected !!