تمدید مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری پزشکی برای بار سوم

0 130

مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری پزشکی برای بار سوم تمدید شد و داوطلبان تا ۳ بهمن فرصت دارند تا در این آزمون ثبت نام نمایند.

به گزارش کنکوران به نقل از مرکز سنجش آموزش پزشکی، مهلت ثبت نام و ویرایش در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی تمدید شد.

با توجه به درخواست های مکرر داوطلبان متقاضی ثبت نام در چهل وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی، سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از امروز ۳۰ دی تا پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ برای تمدید و ویرایش فعال خواهد بود.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام یا ویرایش مدارک در این آزمون اقدام نمایند.

داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون هستند که دارای شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام باشند.

برای مشاهده جزئیات شرایط اختصاصی و عمومی داوطلبان چهل و هفتمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

جزئیات شرایط اختصاصی و عمومی داوطلبان چهل و هفتمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی

آزمون کتبی این دوره آزمون دستیاری پزشکی در روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸برگزار می‌شود. لازم به ذکر است: این آزمون قرار بود در تاریخ ۸ اسفند

برگزار شود اما پیرو بررسی های انجام شده و عطف به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۸طبق مصوبه جلسه شورای

سنجش و پذیرش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، زمان برگزاری آزمون پذیرش دستیار تخصصی دوره چهل و هفتم از تاریخ ۸ اسفند به تاریخ

۱۵ اسفند سال  ۱۳۹۸جابجا شد.

کارت ورود به جلسه آزمون در هفته منتهی به آزمون از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی http://sanjeshp.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

error: Content is protected !!