آخرین مهلت شرکت در فراخوان جذب هیئت علمی علوم پزشکی

0 291

مهلت ثبت‌نام در شانزدهمین فراخوان جذب هیئت علمی علوم پزشکی به مدت یک روز تمدید شد.

به گزارش کنکوران به نقل از خبرگزاری دانشجو، با توجه به اتمام مهلت تمدید شده ثبت‌نام شانزدهمین فراخوان جذب هیئت علمی علوم پزشکی، مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، داوطلبانی که موفق به ثبت نام و اخذ کد رهگیری برای شانزدهمین فراخوان جذب هیئت علمی نشده اند می‌توانند در روز یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ از ساعت ۸ تا ۱۲ جهت ثبت نام به سایت مراجعه و اقدام کنند. این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت همچنین اعلام کرده است با توجه به زمان بر بودن این پروسه لزوم آپلود مدارک جهت اخذ کد رهگیری حذف شده، بنابراین متقاضیان می‌توانند نسبت به تکمیل مدارک تا یک هفته پس از اخذ کد رهگیری (تا تاریخ ۱۳ بهمن ۹۸) اقدام کنند. در صورتیکه پس از یک هفته مدارک ناقص بارگذاری شود بررسی توسط دانشگاه‌ها صورت نمی‌پذیرد.

در این دوره از فراخوان ثبت نام برای جذب و استخدام عضو هیئت علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته به وزارت بهداشت به صورت متمرکز و اینترنتی انجام می گیرد و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری است.

دکتر سیدعلی حسینی رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت پیش از این یادآور شده بود: میزان جذب هیئت علمی گروه علوم پزشکی بر اساس مجوز سازمان استخدامی حدود ۲ هزار نفر است.

-جهت مشاهده شرایط شرکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در سال ۹۸ اینجا را کلیک نمایید.

-جهت دریافت فرم ثبت نام فراخوان و انجام ثبت نام اینجا را کلیک نمایید.

-جهت دسترسی به جدول اعلام نیاز شانزدهمین دوره فراخوان جذب دانشگاههای دانشکده های علوم پزشکی کشور اینجا را کلیک فرمایید.

-جهت دسترسی به جدول اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی بابل اینجا را کلیک نمایید

منبع: خبرگزاری دانشجو

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 6 =

error: Content is protected !!