جزئیات استخدام ۲۰ هزار نیرو در وزارت بهداشت

جزئیات استخدام 20 هزار نیرو در وزارت بهداشت

0 519

معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت، جزئیات جذب ۲۰ هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت را تشریح کرد.

سیدکامل تقوی‌نژاد معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت، در جمع خبرنگاران در باره جزئیات استخدام ۲۰ هزار نفر در وزارت بهداشت اظهار داشت: با توجه به افتتاح مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان‌هایی که در نقاط مختلف به بهره‌برداری رسیده‌اند و نیز کمبود کادر فنی در آنها و بحث گسترش شبکه‌های بهداشت این کار انجام می‌شود.

وی ادامه داد: امکان سنجی های لازم برای جذب و استخدام نیروهای جدید انجام شده و با سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار استخدام نیروهای جدید صورت گرفته است و به زودی آگهی جذب و استخدام ۲۰ هزار نیرو در رشته های علوم‌ پرشکی و رشته های غیر علوم پزشکی در وزارت بهداشت منتشر خواهد شد.

این جذب در دو مرحله صورت می‌گیرد.

معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: در مرحله اول تا پایان تیر آگهی استخدام اعلام می‌شود و رشته‌ها و مراکز مورد نیاز در آن مشخص خواهد شد.این استخدام سراسری بوده ودر همه رشته‌های مورد نیاز بخش سلامت انجام خواهد شد.

به اطلاع می رساند که تعداد مجوز کل استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در سال جاری ۳۵۰۰۰ نفر می باشد و سهم وزارت بهداشت از این ۳۵ هزار نفر ۹۵۰۰ نفر پرستار و ۱۰۵۰۰ نفر سایر رشته ها می باشد که در تابستان امسال آزمون آن برگزار خواهد شد.

به محض اعلام جزییات استخدام؛ اطلاع رسانی کامل در همین سایت صورت خواهد گرفت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 20 =

error: Content is protected !!