رک فلزی ، مناسبترین گزینه برای انجام آزمایشات مولکولی

0 312

رک فلزی

رک فلزی شرکت سینا رویش سلامت تمام فلزی بوده و از جنس Aluminum7000 (آلیاژ بدنه گوشی های iPhone 6s) به ضخامت ۲۰ میلی متر می باشند. همچنین سرتاسر سطح بدنه آن ها (حتی درون چاهک ها) سخت کاری شده است.

کول باکس

در تست های آزمایشگاهی نشان داده شد که کول باکس های (رک فلزی) تولیدی شرکت سینا سلامت رویش پس از رسیدن به دمای °۲۰- قادر هستند تا ۴۵ دقیقه دمای زیر صفر را برای کاربر حفظ نمایند. همچنین زمان لازم برای رسیدن آن ها به دمای °۲۰- بطور متوسط ۱۵ دقیقه می باشد (در فریزر °۲۰-).

استفاده از این کول باکس ها(رک فلزی) باعث می گردد نیاز به استفاده از یخ در طی پروسه های مختلف آزمایشگاهی (کار با آنزیم ها، PCR، کار با پروتئین ها، کار با RNA و…) حذف گردد، همین امر باعث دقت بالاتر، احتمال بسیار کمتر انتقال آلودگی، افزایش چشم گیر سرعت عمل می شود.

رک فلزی

کول باکس های تولیدی این شرکت به علت طراحی دقیق و ویژه خود بطور کامل بدنه خارجی انواع میکروتیوب ها را در بر گرفته و به علت ایجاد تماس مستقیم با میکروتیوب قادر است بسرعت دمای محتوای آن ها را کاهش داده و در طی پروسه کاملا از آن ها در برابر آسیب های حرارتی محافظت نماید. همچنین این کول باکس ها به علت اینکه می توانند دمای پایین را برای مدت نسبتا طولانی حفظ نمایند جایگزین مطمئن و مناسبی برای کیسه های یخ در هنگام جابه جایی نمونه ها و مواد حساس به حرارت می باشند. آن ها علاوه بر تامین دمای پایین برای نمونه ها از آسیب های فیزیکی به آن ها نیز جلوگیری می نماید.
سری این کول باکس ها در ۵ طرح متنوع و مناسب برای انواع کاربری ها طراحی گردیده است. همچنین کول باکس های تولیدی این شرکت دارای رنگ بندی متنوع بوده و در ۶ رنگ مختلف عرضه گردیده است.
مدل SM-CB96: دارای ۹۶ چاهک مخصوص میکروتیوب هایml 0.2 می باشد. فاصله چاهک ها به گونه ای طراحی گردیده است که برای کار با استریپهای میکروتیوپml 0.2 نیز کاملا سازگار می باشد.

مدل SM-CB3: دارای ۲ چاهک مخصوص میکرو تیوب های ml 2 می باشد که با تیوبهای تجاری مخصوص انواع آنزیم ها و مسترمیکس ها نیز سازگار است. همچنین دارای ۴ چاهک مخصوص میکرو تیوب هایml 1.5، ۱۲ چاهک مخصوص میکرو تیوب های ml 0.5 و ۶۴ چاهک مخصوص میکروتیوب هایml 0.2 نیز می باشد.

مدل SM-CB2: دارای ۲ چاهک مخصوص میکرو تیوب هایml 2 می باشد که با تیوبهای تجاری مخصوص انواع آنزیم ها و مسترمیکس ها نیز سازگار است. همچنین دارای ۳ چاهک مخصوص میکرو تیوب هایml 1.5و ۹۶ چاهک مخصوص میکروتیوب هایml 0.2 نیز می باشد.

مدل SM-CB40: دارای ۴۰ چاهک مخصوص میکروتیوب هایml 1.5می باشد.

مدل SM-CB48: دارای ۴۸ چاهک مخصوص میکروتیوب هایml 0.5 می باشد.

کول باکس های تولیدی شرکت سینا رویش علاوه بر مزایای کاربردی فراوانی که برای کاربران خود تامین می نماید، دارای ظاهری بسیار زیبا بوده و به علت استفاده از آلیاژی بسیار مقاوم (Aluminum7000) (مقاوم در برابر زنگ زدگی، خوردگی و ضربه) در ساخت آن و ساختار یکپارچه فلزی خود، خریدی برای تمام عمر محسوب می شوند.

ورود به بخش محصولات کنکوران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 14 =

error: Content is protected !!