شرایط ثبت نام از داوطلبان کنکور ۹۶ اعلام شد

12
شرایط ثبت نام از داوطلبان کنکور ۹۶ اعلام شدReviewed by کنکوران on Jan 19Rating:

شرایط ثبت نام از داوطلبان کنکور ۹۶ اعلام شد

ثبت‌نام برای آزمون سراسری سال ۹۶ از تاریخ ۱۹ بهمن ۹۵ آغاز می‌شود و این آزمون‌های در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر سال ۹۶ برگزار می‌شود. هزینه شرکت در آزمون سراسری ۲۰ هزار تومان است.

هزینه آزمون

هزینه  دریافتی خدمات ثبت‌نام  از داوطلبان شرکت در آزمون‌های سازمان سنجش، وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۶ تعیین شد.

براین اساس ثبت‌نام برای آزمون سراسری سال ۹۶ از تاریخ ۱۹ بهمن ۹۵ آغاز می‌شود و این آزمون‌های در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر سال ۹۶ برگزار خواهد شد. هزینه شرکت در آزمون سراسری ۲۰ هزار تومان است.

داوطلبان علاقمند به گزینش در دانشگاه پیام نور، تربیت معلم (فرهنگیان) و مراکز غیرانتفاعی باید هزینه دیگری معادل پنج هزار و ۱۰۰ تومان پرداخت کنند.

ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ از اول دی ماه ۹۵ آغاز شد و برای افرادی که تا کنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند در اسفند ماه مجدد فرصتی فراهم خواهد شد. این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ اردیبهشت سال ۹۶ آغاز می‌شود و داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید هزینه‌ای معادل ۳۳ هزار تومان پرداخت نمایند.

ثبت‌نام آزمون کارشناسی ناپیوسته از تاریخ ۷ خرداد سال ۹۶ آغاز می‌شود و این آزمون در روز جمعه ۱۳ مرداد ۹۶ برگزار خواهد شد.هزینه آزمون نیز ۲۵ هزار تومان است.

در جدول ذیل می‌توانید هزینه ثبت‌نام در آزمون‌های مختلف سال ۹۶ را مشاهده کنید.

شرایط ثبت‌نام از داوطلبان کنکور96 اعلام شد

 

مطالب مرتبط:

تدریس ژنتیک پزشکی

کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی در یک نگاه، تعریف، رشته های مجاز، دروس و ضرایب، منابع، زمان آزمون ۹۷-۹۶

منابع مطالعاتی کنکور کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی

کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی

در پایان به دانشجویانی که تمایل دارند از مباحثی که از ژنتیک پزشکی ایمری در کانال ژنتیک پزشکی متعلق به همین سایت تدریس می شود استفاده کنند پیشنهاد می گردد از طریق این لینک به کانال ژنتیک پزشکی بپیوندند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

error: Content is protected !!