مهلت ثبت‌نام آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی تمدید شد

0 249

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اطلاعیه تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی را منتشر کرد.

به گزارش کنکوران به نقل از مرکز سنجش آموزش پزشکی،مهلت ثبت نام برای پذیرش دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی در روزهای ۲۰ و ۲۱ خرداد ۹۸ تمدید شد.

افرادی که در یکی از رشته‌های علوم آزمایشگاهی بالینی (ایمنی شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی، باکتری شناسی پزشکی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی و هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون ) دارای دکتری تخصصی (Ph.D) یا تخصص بوده و پس از فراغت از تحصیل دارای حداقل ۴ سال سابقه کار در رشته تخصصی باشند، مجاز به ثبت نام هستند.

داوطلبان در روزهای ۲۰ و ۲۱ خرداد می‌توانند به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir در این آزمون ثبت نام کنند.

پذیرش در دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه (به ترتیب با سهم ۶۰ و ۴۰ درصد) انجام خواهد شد.
 
آزمون کتبی در روز پنجشنبه ۲۷ تیر ماه و آزمون مصاحبه مبتنی بر سوابق شغلی و علمی داوطلبان برگزار می‌شود. جزئیات مربوط به سوابق مورد بررسی در آزمون مصاحبه از طریق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

آزمون کتبی از مباحث تشخیص آزمایشگاهی بالینی کتب مرجع هر یک از رشته‌های تخصصی فوق در حد بخش‌های مربوط از کتاب: Henry’s Clinical Diagnosis and Management By Laboratory Methods است که توسط هیئت‌های ممتحنه این رشته‌ها و به صورت سوالات چند گزینه‌ای برگزار می‌شود.

نتایج آزمون کتبی تا نیمه اول مرداد اعلام و مصاحبه تا پایان نیمه دوم مرداد انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − نه =

error: Content is protected !!