کلاس‌های دانشگاه گچساران از ۲۷ شهریورماه جاری آغاز می‌شوند

19
کلاس‌های دانشگاه گچساران از ۲۷ شهریورماه جاری آغاز می‌شوندReviewed by کنکوران on Sep 7Rating:

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، محسن موسایی دیروز با اشاره به برنامه زمان بندی تحصیلی دانشگاه آزاد گچساران، زمان آغاز کلاس های درس دانشگاه آزاد گچساران را از ۲۷ شهریور ماه جاری عنوان کرد و گفت: دانشجویان دانشگاه گچساران از سه شنبه ۱۷ شهریور تا چهارشنبه ۲۵ همین ماه کار ثبت نام و انتخاب واحد خود را انجام می دهند که به تفکیک سال ورودی در زمان های متفاوتی انجام می شود.

وی شیوه ثبت نام را برای همه دانشجویان اینترنتی دانست و افزود: همه دانشجویان باید با توجه به زمان بندی اعلام شده، از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه اقدام به انتخاب واحد کنند.

معاون آموزش دانشگاه آزاد گچساران با اشاره به زمان بندی انتخاب واحد این دانشگاه گفت: دانشجویان ورودی سال ۸۹ و ما قبل آن در روز سه شنبه ۱۷ شهریور ماه، ورودی های ۹۰، چهارشنبه و ورودی های ۹۱ در روز پنج شنبه برای انتخاب واحد به سایت دانشگاه مراجعه کنند.

موسایی افزود: دانشجویان ورودی ۹۲ و ۹۳ در روزهای شنبه و یک شنبه می توانند کار انتخاب واحد خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد در بازه زمانی مشخص شده نشدند، می توانند از دوشنبه تا چهارشنبه اقدام کنند.

معاون آموزش دانشگاه آزاد گچساران به زمان آغاز کلاس های دانشگاه در سال جدید اشاره کرد و گفت: پس از پایان عملیات انتخاب واحد دانشجویان، از روز شنبه ۲۷ شهریور ماه، برنامه درسی دانشگاه به صورت رسمی آغاز می شود و دانشجویان در کلاس های درس حضور می یابند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!