آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری پزشکی از ۵ مرداد

0 144

در چهل و ششمین آزمون دستیاری پزشکی ۱۳ هزار و ۶۴۲ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۳۲ نفر در آزمون شرکت کردند.طبق نتایج  نهایی در این آزمون تعداد ۳ هزار و ۳۵۳ نفر پذیرفته شده اند.

به گزارش کنکوران، پذیرفته شدگان چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از ۵ مرداد تا ۲۰ مرداد ۹۸ فرصت دارند در دانشگاه‌های علوم پزشکی محل پذیرش ثبت نام کنند.

شروع به دوره پذیرفته شدگان دارای پایان خدمات لایحه طرح نیروی انسانی و یا معاف از انجام خدمات مذکور در تاریخ ۲ شهریور ۹۸، شروع به دوره پذیرفته شدگان در حال تحصیل در مقطع پزشکی عمومی اول مهر ۹۸، شروع به دوره پذیرفته شدگان در حین انجام خدمات قانونی (مشمولین لایحه طرح نیروی انسانی، پیام آوران بهداشت، و سربازان در حال خدمت) اول مهر ۹۸ است.

شروع به دوره پذیرفته شدگان فاقد سند تعهد محضری فاقد وجاهت قانونی است. عدم تکمیل مراحل ثبت نام در مواعد مذکور، و یا عدم شروع به دوره در تاریخ فوق الذکر به منزله انصراف قطعی دستیار شناخته می‌شود.

لازم به ذکر است انصراف دهندگان از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار سال آینده (دوره ۴۷) محروم هستند و در مراحل تکمیل ظرفیت دوره چهل و ششم (در صورت وجود) نیز وارد نخواهند شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!