اعلام نتایج اولیه آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی

اعلام نتایج اولیه آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی

0 138

نتایج اولیه آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی اعلام شد.

به گزارش کنکوران، اسامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله کتبیدوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی درسایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد.

پذیرفته شدگان آزمون مرحله کتبی باید در آزمون مرحله دوم (مصاحبه) در روز یکشنبه ۳ شهریور که در مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار می شود شرکت کنند.

در این مصاحبه مواردی از جمله ویژگی ها و توانمندی های داوطلبان در آزمایشگاه، سابقه فعالیت در آزمایشگاه تشخیص طبی به عنوان همکار و یا مسئول فنی،  خدمت در مناطق محروم، سابقه فعالیت به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه ها، فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اجرایی بر اساس آیین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاهها (سوابق پژوهشی ۱۰ سال اخیر) در نظر گرفته می شود.

مهلت انتخاب محل و ارسال مدارک مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی از ۱۴ تا ۱۹ مرداد ۹۸ می باشد.

عدم حضور به موقع در مصاحبه به منزله انصراف از آزمون است .

لازم است داوطلبان نسبت به انتخاب محل گذراندن دوره به ترتیب اولویت از بین دانشگاه های علوم پزشـکی اصفهان، شیراز، ایران، مشهد و تهران (هر کدام با ظرفیت ۳ نفر) اقدام کنند.

مقالات انگلیسی فقط از ابتدای سال ۲۰۰۹ و مقالات فارسی از ابتدای سال ۱۳۸۸ پذیرفته می شود. ایندکس مقالات شامل PubMed ، Medline ، ISI و Scopus مشخص شود. ضریب تاثیر مقالات و نویسنده مسئول مشخص شود.

داوطلبان چنانچه در مقالات مروری (Review) به مقالات خود استناد کرده اند، مشخص کنند.

داوطلبان درباره سوابق اجرایی و آزمایشگاهی نیز دقت داشته باشند که در خصوص فعالیت آزمایشگاهی، فقط مسئولیت فنی آزمایشگاه های تشخیص طبی دولتی یا خصوصی از امتیاز مربوطه برخوردار خواهد شد. لازم است داوطلبان گواهی معتبر که مدت زمان تصدی به روشنی قید شده باشد را در روز مصاحبه به همراه داشته و تحویل دهند.

داوطلبان عضو هیئت علمی باید یک برگ از آخرین حکم کارگزینی خود را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند و تحویل دهند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =

error: Content is protected !!