توزیع کارت آزمون زبان وزارت بهداشت از امروز آغاز می شود.

0 162

توزیع کارت آزمون زبان وزارت بهداشت از امروز آغاز می شود.

به گزارش کنکوران به نقل از رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، توزیع کارت شرکت در پنجاه و چهارمین دوره آزمون MHLE وزارت بهداشت از روز سه شنبه ۱۶ مهر ماه جاری آغاز می شود و ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۷ مهر پایان می پذیرد.

زمان برگزاری آزمون

آزمون MHLE وزارت بهداشت روز پنج شنبه ۱۸ مهر ماه در ۱۹ حوزه به صورت الکترونیکی و در دو حوزه نیز به صورت کاغذی برگزار خواهد شد.

تعداد داوطلبان آزمون MHLE

تعداد ۲۰۳۲ داوطلب دراین دوره از آزمون MHLE ثبت نام کردند.

آزمون MHLE چیست؟

آزمون  MHLE مخفف  (Ministry of Health Language Exam) می باشد که آزمون عمومی زبان انگلیسی مربوط به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی است. این آزمون برای دانشجویانی که متقاضی شرکت در دوره دکتری  PHD و دکترای تخصصی مربوط به رشته های علوم پزشکی  هستند لازم می باشد.

در این آزمون مهارت های مورد بررسی شامل سه بخش می باشد که عبارتند از: Listening , Reading  Grammar

تعداد سوالات و محاسبه نمره

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش پزشکی این آزمون دارای ۱۰۰ پرسش است و در سطح آزمون استاندارد تافل برگزار می شود. سیستم تقسیم بندی سوالات آزمون به این شکل می باشد:

۳۰ سوال درک مطلب شنیداری

۴۰ سوال لغات ، ساختار و دستور زبان

۳۰ سوال درک مطلب نوشتاری است.

زمان پاسخ دهی به این آزمون  یک ساعت و بیست و پنج دقیقه در نظر گرفته شده است. یکی از نکات مهم در مورد این آزمون عدم در نظر گیری نمره منفی می باشد ، مگر آن‌ که به یک پرسش دوبار جواب داده شود.

با توجه با افزایش حد نصاب نمره قبولی از ۵۵ به ۶۰ برای کنکور دکترای سال ۹۹ از این فرصت طلایی استفاده کنید تا با خیال راحت برای کنکور آماده شوید

فرصت استثنائی برای کسب نمره قبولی یا افزایش نمره تضمینی با دوره های هدفمند جمع بندی و ارایه نکات کلیدی و تکنیک تست زنی در کمترین زمان با مدرس بسیار مجرب در موسسه کنکوران فراهم آمده است.

نمونه تدریس مجازی دوره MHLE موسسه کنکوران

☎️جهت رزرو و مشاوره: ۰۲۱۶۶۹۰۸۰۶۲
📞۰۹۹۰۳۷۷۵۴۲۳پشتیبانی ۲۴ساعته
@konkoorann
@konkooran_admin
https://t.me/English_Konkooran

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =

error: Content is protected !!