آزمون استخدامی فرهنگیان

استخدام آموزش و پرورش

آزمون استخدامی فرهنگیان :بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش در زمینه استخدام آموزش و پرورش، ثبت‌نام برای آزمون فرهنگیان از ۱۵ مردادماه آغاز می‌شود.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه مربوط به آزمون فرهنگیان را منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری از افراد واجد شرایط به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می‌کند.

داوطلبان واجد شرایط لازم است پس از مطالعه اطلاعیه اولیه که در ساعت ۱۸:۰۰ عصر امروز و اطلاعیه تکمیلی که همزمان با آغاز ثبت‌نام در روز پنجشنبه ۱۵ مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، درصورت داشتن شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت‌ به ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه ۱۵ مرداد تا روز چهارشنبه ۲۱ مرداد اقدام کنند.

تمام اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی، رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و مواد آزمون عمومی و تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در روز ۱۵ مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز در روز جمعه ۲۷ شهریورماه برگزار می‌شود.

نوشتهٔ پیشین
ارائه مشاوره رایگان به داوطلبان کنکور در دانشگاه پیام نور دماوند
نوشتهٔ بعدی
ارائه خوابگاه به همه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه یاسوج

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp