ارائه مشاوره رایگان به داوطلبان کنکور در دانشگاه پیام نور دماوند

کنکور سراسری

مهدی یداللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با اشاره به فعالیت شورای فرهنگی به صورت منسجم و منظم در دانشگاه پیام نور مرکز دماوند اظهار کرد: در این مرکز دانشگاهی که اعضای فرهنگی آن را دانشجویان، اساتید علمی و مجرب و برخی از همکاران تشکیل می‌دهند، برنامه‌های فرهنگی در ابتدای هر سال تهیه شده و تا پایان سال برنامه‌ریزی و اجرا می‌شوند.

وی در خصوص برنامه‌های فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند نیز افزود: برگزاری جشنواره‌های علمی و فرهنگی، بازدید از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، کرسی‌های آزاداندیشی و نشست‌های فرهنگی‌، چاپ نشریات علمی و فرهنگی که همه آنها در قالب فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی، بسیج دانشجویی و انجمن‌های علمی برگزار می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه پیام ‌نور مرکز دماوند تأکید کرد: در ماه‌های اخیر نیز شاهد برگزاری موفق و ممتاز جشنواره ملی حرکت در این دانشگاه بودیم که خبر آن از طریق همین رسانه درج و اطلاع‌رسانی شده است.

یداللهی ادامه داد: مسابقه‌های فرهنگی و ورزشی، همایش‌ها و سمینارهای علمی، کارگاه‌های آموزشی، کرسی‌های آزاد‌اندیشی و نشست‌های فرهنگی، چاپ نشریات علمی و فرهنگی با مجوز شورای فرهنگی دانشگاه و ثبت در سایت نشریات وزارت علوم و … که همه این فعالیت‌ها در حوزه مدیریت فرهنگی دانشگاه پیام نور دماوند است، به انجام می‌رسد.

وی بیان کرد: دانشجویان فعالیت‌های فرهنگی بسیاری را در ایام خاص سال همچون هفته دفاع مقدس، دهه مبارک فجر، حضور در برنامه‌ها و مناسبت‌های ملی و مذهبی شهرستانی و استانی از قبیل راهپیمایی‌ها، تجمع‌ها، یادواره شهدا و … انجام می‌دهند و با تمام انرژی خود در این مراسم حضور دارند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند با اشاره به همزمانی ایام انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۴ و ثبت‌نام بدون آزمون این دانشگاه از طریق سایت سازمان سنجش کشور گفت: ثبت‌نام بدون آزمون از پنج مرداد ماه جاری اعلام شده است و با وجود قرار گرفتن در ایام تعطیلات تابستانی، کارشناسان دانشگاه پیام نور مرکز دماوند به داوطلبان کنکور سراسری و ثبت‌نام بدون آزمون سال ۹۴، مشاوره رایگان انتخاب رشته ارائه می‌دهند.

نوشتهٔ پیشین
تمدید مهلت انتخاب رشته : مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری تمدید شد
نوشتهٔ بعدی
آزمون استخدامی فرهنگیان

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp