دانشگاه تربیت دبیر : دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر در بلاتکلیفی و ترس از عدم استخدام به سر می‌برند

استخدام آموزش و پرورش

خبرگزاری تسنیم: بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با صدور نامه‌ای به وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر در بلاتکلیفی و ترس از عدم استخدام به سر می‌برند.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با صدور نامه‌ای به علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش نکاتی را درباره مسئله استخدام دانشجویان این دانشگاه مطرح کردند.
در بخشی از این نامه آمده است: استخدام پنج هزار نفر در آموزش و پرورش با مدرک کارشناسی خبری بود که بذر “امید” را در دل جوانانی با مدارک تحصیلی بالا و جویای کار کاشت.
همه می‌دانیم که دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی از سال ۱۳۹۱ به منظور تامین نیروی انسانی بدنه اموزش و پرورش شروع به پذیرش دانشجو معلم کرد. دانشجو معلم‌هایی که در بدو ورود به دانشگاه به استخدام آموزش و پرورش درآمده و طی دوره‌ای چهار ساله آموزش‌های لازم جهت معلم شدن را می‌گذرانند اما متاسفانه از شروع به تحصیل دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۳ این دانشگاه پنج ماه گذشته و هنوز خبری از استخدام این دانشجویان نشده و مسئولین مربوطه در مقابل سوالات مکرر دانشجویان در پاسخ‌هایی غیر رسمی زمزمه استخدام پس از گذراندن دوره چهار ساله کارشناسی را سر می‌دهند و همچنان دانشجویانی که به امید استخدام وارد این دانشگاه شده‌اند، در بلاتکلیفی و ترس عدم استخدام به سر می برند.
این تشکل دانشجویی با اشاره به دلایل صدور نامه‌ تاکید کرد: بسیج دانشجویی با همراهی دانشجویان تا گرفتن جوابی قانع کننده در توجیه استخدام نیروهایی در قالب جدید و همچنین عدم استخدام این دانشجویان پیگیر قضیه خواهد بود واز هر اقدامی که دراین زمینه در راستای وظایف جنبش دانشجویی لازم باشد فروگذار نخواهد کرد.

نوشتهٔ پیشین
ثبت‌نام بدون آزمون مقاطع کارشناسی و ارشد در دانشگاه آزاد اراک ‌
نوشتهٔ بعدی
تمدید مهلت انتخاب رشته : مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری تمدید شد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp