توزیع کارت آزمون کاردانی نظام جدید از ساعت ۱۵ امروز

کنکوران

توزیع کارت آزمون کاردانی : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز توزیع کارت شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی ۹۴ از ساعت ۱۵ امروز (دوشنبه) ۱۲ مرداد خبر داد.
حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: براساس ضوابط شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی ۹۴ پذیرش دانشجو برای ۴۲ کد رشته امتحانی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در این دوره‌ ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ داوطلب ثبت نام نموده‌اند اظهار کرد: از این تعداد ۱۰۵ هزار و یک نفر زن و ۱۵۸ هزار و ۹۲۰ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ۴۲ کدرشته امتحانی گفت: از تعداد ۴۲ کد رشته امتحانی، پذیرش در ۲۳ کد رشته از طریق آزمون و پذیرش در ۱۹ کدرشته امتحانی دیگر منحصرا براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون صورت می‌گیرد.

توکلی ادامه داد از ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ داوطلب ثبت نام کننده ۲۵۶ هزار و ۹۴۴ داوطلب در ۲۳ کدرشته امتحانی که پذیرش در آنها براساس آزمون است و ۶۹۷۷ داوطلب در ۱۹ کد رشته امتحانی که پذیرش در آنها براساس سوابق تحصیلی بوده ثبت نام کردند.

وی در مورد زمان برگزاری و توزیع کارت آزمون توضیح داد: آزمون ۲۳ کد رشته امتحانی در صبح روز جمعه ۱۶ مرداد ماه در ۱۶۹ شهرستان مختلف کشور برگزار می‌شود. کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوطه از ساعت ۱۵ امروز روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ پنج شنبه ۱۵ مرداد ماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد ظرفیت پذیرش اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در ۴۲ کدرشته امتحانی جمعا ۲۵۷ هزار و ۵۵۰ نفر است.

نوشتهٔ پیشین
توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از امروز
نوشتهٔ بعدی
ارائه تسهیلات تهیه مسکن به هیات علمی علوم پزشکی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp