نکاتی مهم برای انتخاب رشته بدون آزمون

کنکور سراسری

نکاتی مهم برای انتخاب رشته بدون آزمون : با توجه به اینکه زمان ثبت نام بدون آزمون کنکور سراسری ۹۴ امروز ۱۲ مرداد‌ماه به پایان می‌رسد بهتر است داوطلبان به یکسری نکات مهم توجه داشته باشند.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: زمان شروع ثبت نام پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی سال ۹۴ از روز دوشنبه ۵ مرداد‌ماه آغاز شد و امروز دوشنبه ۱۲ مرداد‌ماه پایان می‌پذیرد. لازم به ذکر است این آزمون قابل تمدید نیست.

وی افزود: داوطلبانی که پذیرش آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است باید به نکات زیر توجه داشته باشند. در اولین نکته داوطلبان بایستی انواع سریال‌های ثبت نام لازم برای ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد‌ماه ۹۴ را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری کرده باشند.

توکلی در ادامه گفت: داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی، تجربی، انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند. لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش سریال ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد‌ماه ۹۴ به مبلغ یکصد و پنجاه هزار ریال با شماره سریال ۱۲ رقمی خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.

وی در پایان گفت: در این صورت داوطلبان می‌توانند پس از پایان مراحل ثبت نام و از طریق ویرایش اطلاعات، جهت ثبت علاقه‌مندی‌ها اقدام کنند.

نوشتهٔ پیشین
اعلام رشته و شهریه های پردیس بین الملل دانشگاه شریف
نوشتهٔ بعدی
فراهم کردن زمینه جذب پژوهشگران و محققان سایر کشورها

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp