اعلام ظرفیت پذیرش در کنکور ارشد پزشکی/فردا آخرین مهلت انتخاب رشته

کارشناسی ارشد

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: فردا آخرین مهلت انتخاب رشته در کنکور ارشد گروه پزشکی است و برای پذیرش دانشجو ظرفیتی بیش از ۵ هزار نفر در نظر گرفته شده است.
دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارنامه کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته است و ۴۳ هزار و ۹۹۵ نفر کارنامه خود را مشاهده کرده اند.

وی افزود: از میان افرادی که در آزمون شرکت کرده اند، تعداد ۲۲ هزار و ۶۶۳ نفر مجاز به انتخاب رشته شده اند که تا ساعت ۱۱ امروز یکشنبه ۱۴ تیرماه تعداد ۶ هزار و ۴۱۵ نفر انتخاب رشته خود را تکمیل کردند.

پورکاظمی درباره ظرفیت پذیرش در رشته های علوم پزشکی مقطع کارشناسی ارشد گفت: ظرفیت پذیرش در مجموع دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت، دانشگاه شاهد، پردیس های خودگردان، دانشگاه آزاد، دانشگاه بقیه الله و دانشگاه تربیت مدرس ۵ هزار و ۷۸۴ نفر است.

وی افزود: بر اساس ظرفیت اعلام شده برای پذیرش دانشجو، ۴ هزار و ۳۱۶ نفر در ظرفیت عادی و ۱ هزار و ۵۵۸ نفر در ظرفیت مازاد (به صورت شهریه ای ) پذیرش می شوند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: مهلت انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی پزشکی ساعت ۲۴ فردا دوشنبه ۱۵ تیرماه پایان می یابد.

نوشتهٔ پیشین
اعلام اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه کردستان
نوشتهٔ بعدی
کنکور دکتری ۹۵ اسفند ۹۴ برگزار می شود

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!