پورکاظمی: اعتراض به نتایج ارشد علوم پزشکی وارد نیست

کارشناسی ارشد

نتایج آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی هم به طور دستی و هم کامپیوتری بررسی و سپس اعلام می‌شود.

رئیس مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت گفت: اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد علوم پزشکی قابل قبول نیست زیرا نتایج با دقت زیادی بررسی شده ‌اند.
محمد حسین پور کاظمی رئیس مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی هم به طور دستی و هم کامپیوتری بررسی و سپس اعلام می‌شود.
وی در ادامه افزود: اگر کسی مدعی شود نتایج غلط است یا به درصدها اعتراض داشته باشد قابل قبول نیست چرا که در سیستم کامپیوتری غلط‌ها موردی نیست، اگر اشتباهی صورت گیرد برای همه اتفاق می‌افتد.
پورکاظمی در خصوص قابل قبول نبودن اعتراضات به نتایج آزمون کارشناسی ارشد اظهار کرد: اگر نتایج غلط باشد دو حالت دارد حالت اول زمانی است که برنامه اشتباه یا غلط باشد که در این حالت برای همه اتفاق می‌افتد و اعتراضات موردی کاملا بی اعتبار است، حالت دوم نیز برای زمانی است که اطلاعات نادرست به کامپیوتر داده شود که این کار نیز به عهده داوطلب است.
وی ادامه داد: حدود ۵ نفر هم به نتایج آزمون دستیاری علوم پزشکی اعتراض داشتند، پس از مراجعه و بررسی مجدد مشخص شد، اشتباهی در کار نبوده است.
رئیس مرکز سنجش آزمون پزشکی عنوان کرد: در سایت رسمی علوم پزشکی اطلاعیه‌ای مبنی بر انتشار پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد منتشر شده است، این پاسخنامه تا آخر هفته منتشر می‌شود و افراد می‌توانند پاسخ‌های خود را با آن مطابقت دهند و بنابر آن درصدها را دوباره حساب کنند.
وی در خصوص انتخاب رشته آزمون دستیاری علوم پزشکی بیان کرد: امروز مهلت اعلام سهمیه‌ها به اتمام رسید و نتایج باید توسط ارگان‌های مربوط بررسی و اعلام شود.نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی نیز تا ۱۰ روز آینده مشخص خواهد شد.
گفتنی است، آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی ۹۰هزار و ۱۵۴ نفر شرکت کننده داشته است که میزان شرکت کنندگان خانم تقریبا ۲٫۷ برابر آقایون بوده است.
این آزمون در روزهای ۳۱ اردیبهشت ماه تا اول خرداد ماه سال جاری در ۳۰ شهر و ۷۵ رشته برگزار شد

نوشتهٔ پیشین
اتمام تدوین رشته کارشناسی ارشد سیاست محض
نوشتهٔ بعدی
تسریع زمان تحصیل دانشجویان استعداد درخشان علوم پزشکی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp