تربیت نیروی انسانی کارآزموده از وظایف علمی کاربردی جهاددانشگاهی است

کنکوران

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان گفت: این مرکز در حوزه‎های علوم انسانی، فناوری و صنعت نقش مهمی در انتقال دانش فناوری در استان داشته است.
مجید دریکوند در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، اظهار کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرم‎آباد با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخش‎های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‎های حرفه‎ای فارغ‎التحصیلان، تشکیل و با به کارگیری و سازماندهی امکانات، منابع مالی و انسانی نسبت به به‎کارگیری دوره‎های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام می‎کند.

وی ادامه داد: تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآزموده در بخش‎های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور از دیگر وظایف مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی است تا دانش‎آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آنها محول می‎شود دانش و مهارت لازم را کسب کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: این مرکز با ارتقاء شاخص‎های کمی و کیفی آموزش‎های کاربردی در استان به همت پرسنل زحمت‎کش خود توانسته است که یکی از بهترین مراکز علمی کاربردی استان باشد.

دریکوند یادآور شد: این مرکز در دوره‎های غیرحضوری پودمانی در رشته مدیریت خانواده دانشجو پذیرش می‎کند. در حال حاضر دانشجویان در دوره غیرحضوری پودمانی در رشته‎های مدیریت کارآفرینی و توسعه کسب و کار تجارت الکترونیک، مدیریت بازاریابی و فروش، گرافیک رایانه‎ای، امدادگری جاده‎ای، مدیریت رستوران و تالارهای پذیرایی و… مشغول به تحصیل هستند.

دریکوند با بیان اینکه در حال حاضر و براساس سیاست‎های کلان جهاد دانشگاهی استان و برای رشته‎های محیط زیست(آلودگی هوا)، صنایع دستی، GIS، HSE، اکوتوریسم، مطالعات فرهنگی، مطالعات فرهنگی و رسانه، مدیریت بحران، باستان‎شناسی، پیگیر رشته‎های جدید هستیم، بیان کرد: به منظور ارتقای سطح علمی استان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان متقاضی راه‎اندازی سه رشته فناوری، شبکه و مدیریت فرهنگی(سازمان‎های محلی) در مقاطع ارشد است.

نوشتهٔ پیشین
نقش پررنگ جهاددانشگاهی در پساتحریم
نوشتهٔ بعدی
۲ هزار نخبه و استعداد برتر با طرح تحقیقاتی کارت معافیت گرفتند

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!