توضیحات معاون دانشگاه آزاد برای انتخاب رشته

کنکور سراسری

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی توضیحاتی درباره انتخاب رشته داوطلبان کنکور ۹۴ این دانشگاه ارایه داد.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از معاونت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش این دانشگاه پیرامون نحوه انتخاب رشته در این دانشگاه، اظهار داشت: داوطلبان در نظر داشته باشند که فقط در گروه آزمایشی که در آزمون سراسری ۹۴ شرکت کرده‌اند، امکان انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی را دارند.

علوی فاضل در پاسخ به این سوال که آیا امکان انتخاب رشته یک داوطلب در دو گروه آزمایشی وجود دارد، گفت: داوطلبان می‌توانند علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، چنانچه در زمان ثبت نام گزینه علاقه مندی به گروه هنر و زبان‌های خارجه را انتخاب کرده‌اند و در آزمون آن نیز شرکت کرده‌اند،از فرصت انتخاب رشته دو یا سه گروه آزمایشی بهره‌مند شوند.

وی تأکید کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند که در صورت تمایل به انتخاب رشته در دو یا سه گروه آزمایشی ( گروه آزمایشی اصلی، گروه هنر و یا گروه زبان خارجه ) می‌بایست کارت اعتباری جداگانه برای هر کدام تهیه و در سایت www.azmoon.org انتخاب رشته کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در ادامه خاطر نشان کرد: داوطلبانی که رشته‌محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی‌کنند، در نظر داشته باشند که بخش اعظم رشته‌محل های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون هستند و آن‌ها می‌بایست این رشته‌ها را در لینک‌های کارشناسی پیوسته بدون آزمون یا کاردانی ناپیوسته بدون آزمون جستجو و ثبت نام کنند.

علوی فاضل در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان ابتدا از وجود رشته‌محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای رشته‌های با آزمون و یا دفترچه راهنمای بدون آزمون اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به خریداری کارت اعتباری دوره مربوطه کنند.

نوشتهٔ پیشین
آغاز مهلت ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش از فردا
نوشتهٔ بعدی
ابلاغ آیین‌نامه دانشجویان غیرایرانی غیربورسیه بزودی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp