آزمون استخدامی آموزش و پرورش : تشریح جزئیات و زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون فرهنگیان

استخدام آموزش و پرورش

آزمون استخدامی آموزش و پرورش :مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه‌ تکمیلی در رابطه با چگونگی ثبت‌نام برای شرکت در آزمون فرهنگیان و فرم شرکت در آزمون ساعت ۱۷ امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز براساس مجوز شماره ۱۳۵۳۲ مورخ ۷ اردیبهشت ماه سال ۹۴ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و در چارچوب قانون مدیریت خدمات مدیریت کشوری تعداد ۳ هزار و ۷۰۴ نفر افراد واجد شرایط را از طریق آزمون، توانمندی‌های عمومی و تخصصی و مصاحبه متناسب با نیازهای واحدهای آموزشی دخترانه و پسرانه طبق شرایط مندرج در اطلاعیه که ساعت ۱۷ امروز بر روی سازمان سایت سنجش قرار می‌گیرد، به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.

وی افزود: داوطلبان متقاضی باید از ساعت ۱۷ امروز به سایت سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت اطلاعیه این سازمان در صورت واجد شرایط بودن، ثبت‌نام کنند.

توکلی اضافه کرد: متقاضیان تا ۲۱ مردادماه فرصت دارند با پرداخت مبلغ ۴۸۰ هزار ریال به‌صورت الکترونیکی یا از طریق کارت‌های بانکی نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی با بیان اینکه آزمون فرهنگیان در روز جمعه ۲۸ شهریورماه با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: کارت شرکت در این آزمون سه شنبه ۲۶ شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به مواد آزمون فرهنگیان گفت: آزمون عمومی شامل؛ فناوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی و حقوق اساسی و همچنین هوش و توانمندی‌های ذهنی است و مواد آزمون تخصصی نیز در جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی در سایت سنجش منتشر شده است.

نوشتهٔ پیشین
اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری ۹۴ در شهریورماه
نوشتهٔ بعدی
تحصیل ۱۷ درصد دانشجویان کشور در مراکز علمی کاربردی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp