تمدید قرارداد ۳۰۰۰ عضو هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور تا بهمن‌ماه

کنکوران

در پی انتشار خبر عدم تمدید قرارداد حدود ۳۰۰۰ عضو هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور ، سرپرست این دانشگاه اعلام کرد که براساس مصوبه جلسه هیات مرکزی جذب دانشگاه پیام‌نور قرارداد این افراد تا بهمن‌ماه تمدید می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، چندی قبل خبری مبنی بر عدم تمدید قرارداد حدود ۳۰۰۰ عضو هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور از سوی این خبرگزاری منتشر شد، در پی انتشار این خبر سرپرست این دانشگاه اعلام کرد که براساس مصوبه جلسه هیات مرکزی جذب دانشگاه پیام‌نور قرارداد این افراد تا بهمن‌ماه تمدید می‌شود.

محمدعلی سرلک سرپرست دانشگاه پیام‌نور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه طی جلسه‌ هیات مرکزی جذب دانشگاه پیام‌نور در اواخر تیرماه قرار بر این شد که قرارداد اعضای هیئت علمی قراردادی و پیمانی که تمدید نشده است تا پایان بهمن‌ماه سال جاری تمدید شود، گفت: این افراد می‌توانند نسبت به رفع نقص احتمالی پرونده خود به هیات مرکزی جذب دانشگاه پیام‌نور مراجعه کنند.

به گفته وی، دانشگاه پیام‌نور قرارداد هیچ یک از اعضای هیات علمی را لغو نکرده است و اگر افرادی نامه‌ای مبنی بر عدم تمدید قرارداد از دانشگاه دریافت کرده‌اند، این نامه مربوط به قبل از جلسه اواخرتیرماه هیات مرکزی جذب دانشگاه پیام‌نور بوده است.

سرپرست دانشگاه پیام‌نور تأکید کرد که صدور احکام تمدید قرارداد این افراد در حال انجام است و فقط به دلیل تعطیلات تابستانی دانشگاه، مدتی به تعویق افتاده است و قطعا احکام تمدید قرارداد آنها تا اواسط شهریور ماه صادر خواهد شد و اگر هریک از این افراد تا آن زمان موفق به دریافت حکم تمدید قرارداد نشدند، می‌توانند به صورت موردی به اداره کل امور اداری (کارگزینی علمی) مراجعه کنند.

به گفته سرلک، قرارداد همه اعضای هیات علمی قراردادی و پیمانی به صورت یکساله است و پس از پایان هر سال در صورت حصول شرایط علمی، پژوهشی و آموزشی و در صورت عدم نقص در پرونده در چارچوب مقررات تمدید می‌شود و تغییر نوع استخدام افراد از قراردادی به پیمانی و غیره درچارچوب مقررات وزارت علوم انجام می‌شود زیرا پرونده ها پس از تکمیل و تصویب در هیات جذب دانشگاه پیام‌نور برای تصمیم گیری نهایی به هیات عالی جذب وزارت علوم ارسال می‌شوند.

نوشتهٔ پیشین
جزئیات آزمون دکتری ۹۵ / مواد آزمون اعلام شد
نوشتهٔ بعدی
لو رفتن سوالات صحت ندارد/ دلیلی برای نگرانی داوطلبان نیست

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!