دانشگاه آزاد سمنان در ۴۸ رشته تحصیلی بدون آزمون ثبت نام می‌کند

کنکور سراسری

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد سمنان در مقاطع کارشناسی و کاردانی در ۴۸ رشته تحصیلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون انجام می‌شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان با اعلام این خبر افزود: با توجه به پایان زمان انتخاب رشته داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال جاری، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت نام در رشته های تحصیلی بدون آزمون اقدام کنند.
دکتر محمد سیاهی گفت: واحد سمنان در ۲۴ رشته تحصیلی مقطع کارشناسی پیوسته تمام وقت، ۱۷ رشته تحصیلی کارشناسی ناپیوسته و ۱۷ رشته کاردانی اقدام به جذب دانشجو می‌کند.
وی افزود: رشته‌هایی نظیر مهندسی کامپیوتر، متالوژی و مواد، مکانیک، عمران، صنایع، برق، مهندسی اپتیک و لیزر، حسابداری، مدیریت، جغرافیا مدیریت شهری و روستایی برای علاقه‌مندان قابل انتخاب است. این رشته های تحصیلی در گروه های مختلف علوم انسانی، علوم پایه و فنی مهندسی است.
سیاهی گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org و پنل ثبت نام بدون آزمون مقطع کارشناسی از اسامی کامل رشته‌های تحصیلی واحد سمنان در این مقطع و به همین شکل با ورود به پنل ثبت‌نام بدون آزمون کاردانی از رشته‌های کامل کاردانی واحد سمنان در مقطع کاردانی مطلع شوند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با توجه به امکانات آموزشی فراهم شده در این واحد دانشگاهی گفت: واحد سمنان با امکانات پیشرفته کارگاهی و آزمایشگاهی و برخورداری از کادر آموزشی مجرب بستر مناسبی برای ادامه تحصیل داوطلبان بومی و استان‌های مجاور را فراهم آورده که می‌تواند در زمان انتخاب رشته به وسیله علاقه‌مندان به ادامه تحصیل مورد توجه قرار گیرد.

نوشتهٔ پیشین
دکتری دانشگاه آزاد :آغاز به کار مقطع دکتری دانشکده کشاورزی واحد رودهن از مهر ۹۴/ ارائه خدمات فنی مهندسی و ارتقای عملیات اگروتکنیکی
نوشتهٔ بعدی
امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه تهران و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp