ظرفیت رشته‌های پر متقاضی دانشگاه آزاد اصفهان افزایش می‌یابد/ علاقه‌مندان به روانشناسی در رشته علوم تربیتی ثبت‌نام کنند

کنکور سراسری

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اصفهان گفت: واحد اصفهان درصدد است با مذاکراتی که با معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه انجام شده است، ظرفیت پذیرش را در برخی از رشته‌ها که تقاضای بالایی داشته‌اند، افزایش دهد.
اصغر عالمیان در گفت‌‌‌‌و‌گو با خبرگزاری فارس در اصفهان اظهار داشت: با توجه به استقبال بسیار خوب و گسترده داوطلبین از رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان و تکمیل ظرفیت برخی رشته‌ها از جمله رشته روانشناسی، داوطلبین علاقه‌مند به رشته روانشناسی با توجه به ظرفیت‌های باقیمانده، می‌توانند در رشته‌های نزدیک به روانشناسی مانند علوم تربیتی ثبت‌نام کنند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان بر اساس سیاست‌های اعلامی سازمان مرکزی دانشگاه اقدام به پذیرش بدون آزمون دانشجو در ۲۹ رشته کارشناسی پیوسته و ناپیوسته نموده که با توجه به استقبال خوب داوطلبین ظرفیت برخی رشته‌ها تکمیل شده و یا در حال تکمیل شدن است.

مدیرکل روابط عمومی واحد اصفهان اظهار کرد: در میان رشته‌های بدون آزمون اعلامی، رشته‌های؛ زبان انگلیسی، زبان فرانسه، علوم تربیتی، روانشناسی، حسابداری، تربیت بدنی، علوم ورزشی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی تولیدات گلخانه‌ای، مهندسی شهرسازی و علمی کاربردی معماری و برخی گرایشات مهندسی کشاورزی، با استقبال خوبی مواجه بوده‌اند.

عالمیان گفت: با توجه به زمان باقیمانده و ظرفیت‌های خالی در برخی رشته‌های دیگر این دانشگاه، داوطلبین می‌توانند در اسرع وقت با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه به نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: دفتر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این دانشگاه از یک ماه پیش تاکنون با تشکیل ستادی، علاوه بر پاسخگویی حضوری و تلفنی به سؤالات تخصصی داوطلبین، با برگزاری نشست‌های مشترک با کارشناسان مشاوره تحصیلی آموزش و پرورش اصفهان و برگزاری چندین نشست خبری مطبوعاتی با حضور رئیس دانشگاه و معاون آموزشی و مدیرکل مالی و اطلاع‌رسانی‌های مستمر در مطبوعات و خبرگزاری‌های ملی و محلی، زمینه ارتقاء سطح اگاهی داوطلبین را فراهم کرده است.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی واحد اصفهان در خصوص تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های این دانشگاه ابراز کرد: این دانشگاه در صدد است با مذاکراتی که با معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه انجام شده است ظرفیت پذیرش را در برخی از رشته‌ها که تقاضای بالایی داشته‌اند، افزایش دهد.

نوشتهٔ پیشین
اولین همایش مسئولان مجله های علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهریور ماه برگزار می شود
نوشتهٔ بعدی
تمدید انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت :تمدید ۲ ساعته مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان ارشد وزارت بهداشت

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp