انتصاب سه عضو هیات امنای باشگاه پژوهشگران و نخبگان /گلزاری مشاور رئیس دانشگاه آزاد شد

کنکوران

رئیس دانشگاه آزاد و رئیس هیات امنای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ، سه عضو هیات امنای این باشگاه را منصوب کرد.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد در احکامی جداگانه و در اجرای بند ۸ ماده ۳ اساسنامه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در احکامی حسن غفوری‌فرد، سید محمد میرمحمدی و زهرا پیشگاهی‌فرد را به مدت دو سال به عنوان عضو هیات امنای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد منصوب کرد.
رئیس هیات امنای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ابراز امیدواری کرده است که نامبردگان با اتکال به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانت‌داری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشید.

میرزاده همچنین با صدور حکمی، محمود گلزاری عضو شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

در حکم رئیس دانشگاه آزاد خطاب به گلزاری آمده است: نظر به سوابق درخشان علمی و تجارب ارزشمند شما در تربیت جوانان برومند این مرز و بوم و از آنجا که بحمدالله جنابعالی در موضوع مشاوره نسل جوان در زمره سرآمدان هستید به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور این جانب منصوب می‌شوید.

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برنامه‌های گسترده و وسیعی برای ارتقاء فرهنگ و فعالیت‌های اجتماعی و مبارزه با چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی پیش روی جوانان را در دستور کار دارد.

امید است دانشگاه آزاد اسلامی بتواند با عنایت الهی و با استفاده از این فرصت و با اتکاء به تجربه و علم جنابعالی و سایر صاحب‌نظران در این امر بویژه در حوزه برنامه‌ریزی مراکز مشاوره در واحدهای سراسر کشور در راستای نیل به اهداف فرهنگی و تربیتی خود گام بردارد.

نوشتهٔ پیشین
ثبت‌نام بیش از ۶۲ هزار نفر در آزمون فرهنگیان تا صبح امروز/ زمان ثبت‌نام قابل تمدید نیست
نوشتهٔ بعدی
دانشگاه آزاد واحد وارمین :۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی از مهرماه سال جاری در واحد ورامین

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!