تمدید انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت :تمدید ۲ ساعته مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان ارشد وزارت بهداشت

کارشناسی ارشد

تمدید انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت :رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تمدید دو ساعته مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد پزشکی با توجه به تقاضاهای متعدد داوطلبان شرکت در این آزمون خبر داد.
به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ محمدحسین پورکاظمی افزود: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی که تاکنون موفق به انتخاب رشته / محل نهایی خود نشده‌اند، می‌توانند از ساعت ۹ تا۱۱ صبح روز شنبه ۲۴ مرداد ماه نسبت به انتخاب یا ویرایش رشته اقدام کنند.

وی با تاکید بر این که این مهلت قابل تمدید نخواهد بود، گفت: در چند نوبت مهلت انتخاب رشته / محل و ویرایش آن در تیرماه و مرداد ماه تمدید شد و این دو ساعت آخرین مهلت خواهد بود.

پورکاظمی با اعلام اینکه تعداد ۲۰۰۰۰ نفر از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، افزود: تاکنون ۱۷۰۰۰ نفر به سایت Sanjeshp.ir مراجعه و نسبت به انتخاب رشته / محل خود اقدام کرده‌اند که آنان نیز در این فرصت دو ساعت اجازه ویرایش انتخاب‌ها خود را دارند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی درخصوص معرفی استعدادهای درخشان بدون آزمون و با آزمون نیز گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۴ مرداد ماه فرصت دارند واجدین شرایط خود را با توجه به آیین‌نامه مربوطه به مرکز سنجش آموزش پزشکی معرفی کنند.

بنابر اعلام وب‌دا، وی با تاکید بر این که به همه دانشگاه‌های علوم پزشکی دسترسی ورود به سایت مرکز سنجش برای ثبت نام واجدین شرایط بدون آزمون و با آزمون، از تاریخ ۱۴ تا ۲۴ مرداد ماه داده شده است، گفت: شاگرد اولی‌ها نیز همزمان با اعلام نام آنها از سوی دانشگاه به مرکز سنجش می‌توانند نسبت به انتخاب رشته / محل خود تا ۲۴ مرداد اقدام کنند.

نوشتهٔ پیشین
ظرفیت رشته‌های پر متقاضی دانشگاه آزاد اصفهان افزایش می‌یابد/ علاقه‌مندان به روانشناسی در رشته علوم تربیتی ثبت‌نام کنند
نوشتهٔ بعدی
ودیعه مسکن دانشجویان ارشد متاهل : ۷٫۵ میلیون برای دانشجویان ارشد متاهل تهرانی اولتیماتوم وزارت علوم به دانشجویان بدهکار

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp