دانشگاه پیام نور بوشهر از ۳۰ آزمایشگاه پیشرفته و به‌روز برخوردار است

کنکوران

رئیس دانشگاه پیام نور بوشهر گفت: دانشگاه پیام نور بوشهر از ۳۰ آزمایشگاه پیشرفته و به‌روز در رشته‌های مختلف تحصیلی برخوردار است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، اسحاق جلالیان صبح امروز در حاشیه بازدید از امکانات تحقیقاتی دانشگاه پیام نور بوشهر اظهار کرد: امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه پیام نور استان بوشهر پیشرفته و به‌روز هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر بیان داشت: در حال حاضر تعداد ۳۰ آزمایشگاه و کارگاه به متراژ بیش از ۱۸۰۰ مترمربع مربوط به رشته‌های مختلف در این دانشگاه وجود دارد.

جلالیان تصریح کرد: در سال‌های اخیر سعی شده است در راستای توسعه کیفی دانشگاه امکانات آزمایشگاهی مناسبی برای رشته‌های علوم پایه و فنی و مهندسی و سایر رشته‌ها فراهم آید و تمامی مراکز و واحدهای این دانشگاه مجهز به آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مجهز و پیشرفته هستند.

وی گفت: در حال حاضر تعداد ۳۰ آزمایشگاه و کارگاه به متراژ بیش از ۱۸۰۰ مترمربع مربوط به رشته‌های مختلف در این دانشگاه وجود دارد که از این تعداد ۱۶ آزمایشگاه مربوط به رشته‌های تجربی ۸ آزمایشگاه و کارگاه رشته‌های فنی و مهندسی سه آزمایشگاه کشاورزی و سه لابراتوار زبان است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر افزود: برخی از تجهیزات این آزمایشگاه در سطح آزمایشگاه‌های درجه اول دانشگاه‌های کشور است و پاسخگوی نیازهای دانشجویان بوده است.

جلالیان افزود: سعی داریم با تعاملی که با مسئولین استانی برقرار شده است اعتباراتی جهت تجهیز و توسعه هرچه بیشتر آزمایشگاه‌ها دریافت کنیم و بر توسعه کیفی و کمی آن‌ها بیفزاییم.

نوشتهٔ پیشین
نتایج آزمون ورودی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور امروز اعلام می‌شود
نوشتهٔ بعدی
توقف دوره آموزشی ۸۰ مرکز علمی کاربردی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!