پذیرش دانشجوی پرستاری و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد کرمانشاه

کنکور سراسری

رییس دانشگاه آزاد کرمانشاه از پذیرش دانشجوی پرستاری و پیراپزشکی در این دانشگاه از مهر ماه و یا ترم بهمن ماه سالجاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در نشستی خبری اظهارکرد: از آنجایی که جامعه ما از نظر پزشک اشباح شده ولی کمبودهای بسیاری در رشته‌های پرستاری و پیراپزشکی دارد، دانشگاه آزاد کرمانشاه چند سالی است که به دنبال راه‌اندازی این رشته‌هاست.

وی افزود: در راستای این نیاز مجموعه باغ‌نی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه را به راه‌اندازی رشته‌های پرستاری و پیراپزشکی اختصاص داده‌ایم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: قبل از اینکه رشته‌ها را بیاوریم تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم که زیرساخت‌های مورد نیاز آموزش رشته های پرستاری و پیراپزشکی را در دانشگاه آزاد کرمانشاه فراهم کنیم که در پی بازدید اخیر مسئولین وزارت بهداشت از زیرساخت‌های ایجاد شده این دانشگاه، ابراز رضایت کردند.

قنبری خاطرنشان کرد: تمام آنچیزی که از لحاظ سخت افزاری برای راه اندازی رشته‌های پرستاری و پیراپزشکی در استان لازم بوده را در بدنه دانشگاه آزاد کرمانشاه انجام داده‌ایم و از این بابت هیچ مشکلی نداریم.

وی تصریح کرد: با این اوصاف بسیار امیدواریم که برای مهر ماه سال جاری و اگر نشد در ترم بهمن ماه سالجاری بتوانیم در این رشته ها جذب دانشجو داشته باشیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با اشاره به ظرفیت پذیرش این دانشگاه در رشته‌های پرستاری و پیراپزشکی گفت: از آنجایی که می خواهیم بسیار قوی در این مسیر گام برداریم کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و در نظر داریم که ظرفیت پذیرش دانشجوی خود در حد ۴۰ نفر بگذاریم.

قنبری یادآور شد: تلاش مان این است که دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه را در رشته های پرستاری و پیراپزشکی به یکی از دانشگاه های برند کشور در این رشته‌ها تبدیل کنیم.

نوشتهٔ پیشین
هرم اعضای هیئت علمی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کاشمر اصلاح می‌شود
نوشتهٔ بعدی
احتمال حذف ۴ مرکز پیام‌نور خوزستان

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp