پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بجنورد

کنکور سراسری

رییس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بجنورد از ثبت نام و جذب دانشجوی مقطع کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای بدون آزمون در این مرکز خبرداد.
مریم یزدان پناه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،منطقه خراسان‌شمالی اظهار کرد: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد، در مقطع کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای، بدون آزمون برای نیمسال تحصیلی اول ۹۵-۹۴ در ۹ رشته، از ۲۲ تا ۲۹ مرداد ماه سال جاری پذیرش دانشجو دارد.

وی ادامه داد: علاقمندان می توانند به منظور ثبت نام در این مرکز از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

یزدان پناه با ذکر اینکه ظرفیت پذیرش در هریک از رشته‌ها ۷۵ نفر است، یادآور شد: کلاس‌های دانشجویان از اوایل مهرماه سال جاری آغاز می‌شود.

وی عناوین برخی از این رشته‌ها را شامل کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده ،کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری، کاردانی حرفه ای بازاریابی، خبرنگاری و امور فرهنگی عنوان کرد.

به گفته رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بجنورد رشته های کاردانی حرفه ای نیز شامل حسابداری در گرایش های دولتی، مالی و صنعتی و کاردانی حرفه ای حقوق گرایش حقوق ثبتی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر این مرکز دارای ۲۴ کد رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی در حوزه صنعت،خدمات و فرهنگ و هنر است و بیش از ۱۱۰۰ دانشجو در رشته‌های مختلف در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

نوشتهٔ پیشین
اجرای ۳۰ پروژه شاخص عمرانی در دانشگاه علامه
نوشتهٔ بعدی
پیش ثبت‌نام جشنواره بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی دانشگاه امیرکبیر آغاز شد

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp