نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کنکور دکتری اعلام شد

دکتری

پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ در یکی از روزهای شنبه ۳۱ مرداد،‌ یکشنبه اول شهریور یا دوشنبه ۲ شهریور باید برای ثبت نام به دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی پذیرفته شده مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،‌ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و بر این اساس پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ در یکی از روزهای شنبه ۳۱ مرداد،‌ یکشنبه اول شهریور یا دوشنبه ۲ شهریور باید برای ثبت نام به دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی پذیرفته شده مراجعه کند.

* نحوه گزینش نهایی و ضوابط مربوط

در گزینش نهایی هر یک از رشته محل‌ها با توجه به قانون ۲۵ درصد وضعیت پذیرش هر کد رشته محل به رزمندگان و ایثارگران به شرط کسب حد نصاب علمی (در سهمیه رزمندگان حداقل ۸۰ درصد و در سهمیه ایثارگران حداقل ۷۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد) اختصاص داده شده و ۱۰ درصد اضافه بر ظرفیت با رعایت مصوبات مربوط به مربیان آموزشی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم اختصاص داده شده و گزینش بر اساس آن صورت گرفته است.

با توجه به ضوابط آزمون پذیرش نهایی داوطلبان بر اساس نتیجه آزمون کتبی و نتیجه مصاحبه،‌ اولویت کد رشته محل‌های انتخابی و ظرفیت اعلام شده صورت گرفته است.

گزینش نهایی بر اساس ۳۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۷۰ درصد نمره مصاحبه است.

کارنامه داوطلبان نیز در روز اول شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسی‌های انجام شده از صحت نتایج کاملا اطمینان حاصل شده و داوطلبان پس از دریافت کارنامه نهایی نتایج که از روز یکشنبه اول شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد می‌توانند در صورتی که منحصرا در رابطه با کد رشته‌های معرفی شده برای مصاحبه یا مندرجات کارنامه سوالی داشته باشند تا پنجشنبه ۳۰ مهرماه منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش سوال خود را مطرح کنند.

اگر داوطلبی اقدام به ارسال نامه پستی و یا مراجعه حضوری کند یا در زمان مشخص از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی عمل نکند به سوال وی ترتیب اثر داده نمی‌شود.

تمام پذیرفته شدگان مذکور ضرورت دارد بر اساس مفاد اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگا‌ه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه زمانی اعلام شده مربوط به هر کدرشته محل، در زمان مقرر برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده مراجعه کنند و برای اطلاع از مدارکی که علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه‌ سازمان سنجش باید آماده کنند می‌توانند به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه، پذیرفته‌شدگان باید در یکی از روزهای شنبه ۳۱ مرداد ، یکشنبه اول شهریور یا دوشنبه دوم شهریور با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی بر روی سایت سازمان قرار گرفته برای ثبت نام به دانشگاه یا موسسه آموزشی ذیربط مراجعه کنند.
دکتری

نوشتهٔ پیشین
اعلام زمان ثبت‌نام دانشجویان دوره دکتری دانشگاه پیام نور
نوشتهٔ بعدی
پذیرش دانشجو در پردیس‌ها از طریق کنکور

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp