نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۴

کنکور سراسری

به گزارش خبرنگار ایلنا، بر این اساس اسامی برتر آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی به شرح زیر است:

پژمان شهبازی دستجرده از اصفهان، محمدرسول یزدیان از قم، وحید بالازاده مرشد از بابلسر، مهدی لطافتی از شیراز، امیر حسینی از شیراز، کیانوش عباسی از شمیرانات، محمدسعید مسیحا از یزد، سینا رنجکش‌زاده از ارومیه، کیمیا اسدی جوزانی از تهران، مسعود امیری کندبن از تهران.

همچنین در گروه آزمایشی علوم تجربی؛ سارا همتی از تبریز، کیانا تدبیر واجارگاه از لنگرود، فائزه قائم‌دوست از زاهدان، مهران نعمتی‌زاده از یزد، احسان طاهری‌فرد از شیراز، عرفان طاهری‌فرد از شیراز، کیارش زارع از بیرجند، معین اعلا از نور، میثم فرج‌پور نیری از اردبیل، نیکان زرگرزاده از تهران به عنوان برتر این گروه آزمایشی شناخته شدند.

از سوی دیگر در گروه آ‌زمایشی علوم انسانی؛ علی کیانی نیستانکی از تهران، سیدابوالفضل میررضی از اصفهان، ابوالفضل مشیری از اصفهان، فائزه کرمی از تهران، کیان فرحزا از یزد، زینب صالحی دولابی از تهران، فاطمه غلامی از نجف‌آباد، صدف وفا از شیراز، محمدرضا اقبالی زارچ از یزد و محمدرضا سلطانی علی‌آباد از یزد به عنوان نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۴ در این گروه آزمایشی اعلام شدند.

همچنین در گروه آزمایشی هنر؛ آناهیتا هدایتی از تهران، المیرا آشفته از تهران و غزاله پژند از کرج به عنوان نفرات برتر این گروه آزمایشی اعلام شدند.

در گروه آزمایشی زبان خارجی؛ پویا همدانیان خوزانی از کاشان، یاسمین فروتنی از شیراز و زینب شیرزاد مقدم از شمیرانات به عنوان نفرات برتر این گروه آزمایشی اعلام شدند.

نوشتهٔ پیشین
جزئیات انتخاب رشته مجازی / امکان جستجوی شانس قبولی
نوشتهٔ بعدی
زمان و نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!