مزایای ویژه دانشگاه پیام نور برای تحصیل متقاضیان دراین دانشگاه

کنکور سراسری

پذیرش دانشجو در ۶۴۰ رشته/محل کارشناسی در دانشگاه پیام نور استان فارس
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: دانشگاه پیام نور شرایط ویژه ای برای تحصیل متقاضیان تحصیل در آموزش عالی فراهم کرده است.

دکتر عبدالرسول قرائتی افزود: سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور یک سیستم دانشجو محور وکتاب محور است که دانشجو در کنار خانواده خود و همچنین اشتغال و با کمترین هزینه، به راحتی می تواند به تحصیل پرداخته و مدارج عالی علمی را طی نماید.

وی به برخی از مزایای دانشگاه پیام نور اشاره کرد و اظهارداشت: سیستم آموزشی متمرکز ،آزمون های منظم و استاندارد و منابع آموزشی مناسب موجب شده تا سطح علمی فارغ التحصیلان این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها در وضعیت بهتری قرار گیرد که این برتری در میزان قبولی در آزمون های ورودی مقاطع تحصیلات تکمیلی، آزمون های وکالت واستخدامی قابل مشاهده است.

قرائتی با اشاره به آغاز انتخاب رشته پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت کنکور سراسری اظهارداشت: علاوه بر داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری شده اند، داوطلبانی که در کنکور ثبت نام نموده اما موفق به شرکت درجلسه آزمون نشده اند نیز می توانند براساس دفترچه شماره ۲، رشته های بدون آزمون را انتخاب نمایند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس اضافه کرد: در دانشگاه پیام نور استان فارس ۶۴۰ رشته/ محل در مقطع کارشناسی در ۴۴ مرکز و واحد شهرهای فارس فعال است که پذیرش از طریق ثبت نام کنکور سراسری و همچنین ثبت نام بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) صورت می گیرد.

دکتر قرائتی همچنین درباره ثبت نام بدون آزمون نیز اظهارداشت: با هماهنگی های صورت گرفته دانشگاه با سازمان سنجش،قرار است در روزهای آتی دفترچه ثبت نام بدون آزمون نیز همزمان با دفترچه انتخاب رشته برروی سایت سازمان سنجش قرار گیرد که دراین صورت داوطلبانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشده اند نیز می توانند این دفترچه را دریافت و نسبت به ثبت نام خود در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

نوشتهٔ پیشین
تسهیلات ویژه دانشگاه پیام نور برای رتبه های برتر کنکور
نوشتهٔ بعدی
بهترین مشاور کنکور از نظر سازمان سنجش آموزش کشور کیست؟

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp