بهترین مشاور کنکور از نظر سازمان سنجش آموزش کشور کیست؟

کنکور سراسری

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ۷۹۰۲۶۷ داوطلب که در سر جلسه کنکور امسال حاضر شده بودند، دیروز انتظارات شان برای اعلام نتایج اولیه و اطلاع از کارنامه های شان پایان یافت.

گام بعدی برای ورود دانش آموزان به دانشگاه انتخاب رشته صحیح و هوشمندانه است. دفترچه انتخاب رشته چند ساعتی است که در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار گرفته تا این افراد آینده تحصیلی خود را رقم بزنند. دکتر احسان جمالی – معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با حضور در استودیو پیشخوان خبر به برخی سوالات احتمالی کنکوری ها پاسخ داد.
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج کنکور و بیان این که ظرفیت پذیرش دانشجو بیش از تعداد شرکت کنندگان است افزود: عمده رقابت ها در دوره های روزانه و شبانه است و رقابت ها برای دانشگاه های پر اقبال و بدون شهریه است.
وی با تاکید بر این که هیچ رشته ای امسال حذف نشده است گفت: تغییرات بر اساس مصوبات وزارت علوم ادغام شده اند و رشته هایی چون برق و روانشناسی که گرایش های مختلف داشتند، تجمیع شده اند.
به گفته وی، علایق تحصیلی داوطلب را فقط خود و نزدیکانش می شناسند و ضمن این که در نهایت خود دانش آموز تصمیم گیرنده است به رغم وجود نرم افزار سازمان و مشاوران آموزشگاه ها، بهترین مشاوران از نظر سازمان سنجش، با توجه به کارگاه آموزشی روزهای اخیر سازمان سنجش برای مشاوران آموزش و پرورش، ایشان بهترین مشاوران برای کنکوری ها هستند.

نوشتهٔ پیشین
مزایای ویژه دانشگاه پیام نور برای تحصیل متقاضیان دراین دانشگاه
نوشتهٔ بعدی
۹۷ درصد رشته‌های دانشگاه آزاد بدون آزمون هستند/اعلام زمان و نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp