آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون پیام‌نور از پنجم مرداد ۹۴

کنکور سراسری

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام‌نور درمورد نحوه ثبت نام شرکت در دوره‌های بدون آزمون این دانشگاه اظهار کرد: ثبت نام در دوره های بدون آزمون دانشگاه پیام نور همزمان با انتخاب رشته داوطلبان کنکور ۹۴ و از پنجم تا دهم مردادماه انجام می‌شود.
مهندس صدر در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،افزود: مجلس در سال ۹۲ قانونی ۹۲ مصوب کرد که طبق آن،از سوی سازمان سنجش و وزارت علوم به دانشگاه‌ها، اعم از دانشگاه‌های دولتی، مراکز غیر انتفاعی و پیام نور اجازه داده شد ۶۰درصد از ظرفیت‌های خود را به پذیرش بدون آزمون،دانشجو اختصاص دهند که این امر امسال همزمان با انتخاب رشته،رشته‌های با آزمون صورت خواهد پذیرفت.
وی با تاکید بر اینکه افرادی که در کنکور شرکت نکرده‌اند نیز می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی اقدام نمایند افزود:در دفترچه انتخاب رشته که از سوی سازمان سنجش منتشر می‌شود ذکر شده است که پذیرش در کدام رشته‌ها با آزمون و پذیرش در کدام رشته‌ها بر اساس سوابق تحصیلی است.
دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام‌نور در پایان اظهار کرد:در مراکز پیام‌نور افرادی برای ارائه مشاوره به داوطلبان درمورد رشته‌ها،نوع پذیرش و…حضور دارند و داطلبان با مراجعه به مراکز می‌توانند از این مشاوره‌ها بهره ببرند.

نوشتهٔ پیشین
ویژگی های ممتاز دانشگاه پیام نور برای تحصیل متقاضیان
نوشتهٔ بعدی
نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۴

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp