جزییات پذیرش دانشجوی بدون کنکور در دانشگاه آزاد واحد اهر

کنکوران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه آذربایجان شرقی، نادر اسدی در جمع خبرنگاران گفت: امسال با توجه به تنوع رشته‌ها و وجود برخی رشته‌های خاص و پرطرفدار و نیز فراهم کردن امکانات و تجهیزات پیشرفته و همچنین ارائه تخفیف شهریه تا سقف ۵۰ درصد در برخی رشته‌ها و ارائه سایر تسهیلات و خدمات، انتظار داریم ثبت نام بیشتری نسبت به سال‌های قبل داشته باشیم.

وی افزود: رشته‌های فنی و مهندسی شامل مهندسی کامپیوتر و IT، مهندسی برق، مهندسی عمران و نقشه‌برداری، مهندسی معدن، مهندسی معماری، مهندسی شیمی و پلیمر، مهندسی مکانیک، مهندسی پزشکی، مهندسی هوا فضا، مهندسی علوم و صنایع غذایی و … می‌باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از رشته های زیست‌شناسی سلولی مولکولی، میکروبیولوژی، ژنتیک، بیوشیمی، فیزیک، شیمی، زمین‌شناسی و … بعنوان رشته های شاخص علوم پایه نام برد.

وی همچنین به رشته‌های شاخص علوم انسانی نیز اشاره کرد و از رشته های حقوق، علوم قضایی، فقه و مبانی حقوق، مدیریت، حسابداری و حسابرسی، آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، روانشناسی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، آمار و … نام برد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر افزود: این ثبت‌نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) نیز شامل رشته‌های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و شبکه، مهندسی عمران و نقشه‌برداری، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک خودرو، مهندسی تأسیسات، مهندسی صنایع شیمیایی، مهندسی معدن، مهندسی مواد و ذوب فلزات، مهندسی علوم و صنایع غذایی، بهداشت مواد غذایی، علوم آزمایشگاهی دامپزشکی، بیوتکنولوژی(زیست فناوری)، تربیت بدنی، حسابداری، مدیریت، زبان انگلیسی، ادبیات فارسی، آموزش و پرورش ابتدایی، ریاضی، علوم تجربی، دینی و عربی و … می باشد.

وی همچنین از ثبت‌نام در رشته متعدد کاردانی پیوسته و ناپیوسته نیز خبر داد و گفت: برای افرادی که طی سال‌های گذشته از دانشگاه آزاد اسلامی ترک تحصیل کرده به شرط ثبت نام در نیمسال آینده(مهر ۹۴)، کلیه شهریه ثابت و متغیر نیمسال‌های عدم مراجعه حذف می‌شود و این یک فرصت استثنایی برای ثبت نام افراد ترک تحصیل کرده است که حتی دروس گذرانده آنها نیز طبق بخشنامه ارسالی پذیرفته می شود.

اسدی در پایان گفت: علاقمندان به ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته با داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم و برای کارشناسی ناپیوسته با داشتن مدرک کاردانی و برای کاردانی پیوسته با داشتن مدرک دیپلم فنی و حرفه‌ای یا کاردانش و دیپلم نظری می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند .

نوشتهٔ پیشین
تقویم آموزشی دانشگاه شهید چمران اعلام شد
نوشتهٔ بعدی
افتتاح ساختمان دانشکده فنی دانشگاه تبریز با حضور وزیر علوم

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp