زمان مصاحبه ۱۲ رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اعلام شد

دکتری

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۱۲ رشته دیگر بر روی سایت www.azmoon.net قرار گرفت.

علوی فاضل در زمینه رشته‌های اعلام شده برای مصاحبه خاطر نشان کرد:‌ در حال حاضر ۱۲ رشته شامل قارچ شناسی دامپزشکی، مهندسی برق – قدرت، مهندسی برق – کنترل و سیستم، مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید، مهندسی صنایع – اتوماسیون، مهندسی عمران- مهندسی آب و سازه‌های هیدرولیکی، مهندسی عمران – مهندسی و مدیریت منابع آب، مهندسی مکانیک- طراحی ­­­­جامدات، مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی، مهندسی کامپیوتر – سیستم‌های نرم افزاری، مهندسی کامپیوتر – معماری کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی در سایت اعلام شده است.

وی افزود: دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با مراجعه به این سایت از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد: دعوت‌شدگان باید در زمان تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور یابند و اگر هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد امکان مصاحبه مجدد وجود ندارد، لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌شود.

علوی فاضل در ادامه در پاسخ به این سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را باید به همراه داشته باشند، گفت: دعوت شدگان می‌بایست هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات و پایان‌نامه کارشناسی ارشد ضروری است.

علوی فاضل خاطر نشان کرد: با توجه به این که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته است، چنانچه در بین معدل و نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد می‌شود.

وی در ادامه در مورد زمان مصاحبه سایر رشته‌ها گفت: زمان مصاحبه سایر رشته‌ها نیز متعاقباً اعلام می‌شود اما اگر هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد، می‌تواند با مراجعه به سایت www.azmoon.org و طرح سوال خود در قسمت پرسش و پاسخ در اسرع وقت پاسخ لازم را دریافت کند.

نوشتهٔ پیشین
بررسی رشته‌های مهندسی و دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران با حضور رتبه‌های برتر کنکور
نوشتهٔ بعدی
شهریه دانشگاه علمی کاربردی تا ۱۵ درصد افزایش می‌یابد

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp