پذیرش دانشجوی ارشد در پردیس دخترانه دانشگاه امام رضا (ع)

کنکوران

دکتر محمد علی خلیل زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت های دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) گفت: این دانشگاه یک سابقه ۱۵ ساله دارد و در حال حاضر در مشهد مقدس با نام مبارک علی بن موسی رضا (ع) در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول فعالیت است.

وی ادامه داد: ۱۳ رشته کارشناسی، ۱۸ رشته کارشناسی ارشد و حدود ۱۷ رشته دکتری در دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) تدریس می شود که البته رشته های دکتری دانشگاه پژوهش محور بوده و اخیرا با توجه به سیاست وزارت علوم دیگر دانشجو دکتری پژوهش محور در دانشگاه جذب نمی شود.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) افزود: دانشگاه از سال ۹۱ یک پردیس جداگانه به نام پردیس رضوان برای پذیرش دانشجویان خانم ایجاد کرد که با استقبال بسیارخوبی از سوی خانم ها و خانواده آنان مواجه شد.

وی ادامه داد: این پردیس از سال ۹۱ فعالیت خود را در مقطع کارشناسی آغاز کرد که از مهر ۹۴ نیز پذیرش دانشجوی خانم در مقطع کارشناسی ارشد این پردیس انجام می گیرد.

خلیل زاده افزود: دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) در برگزاری دوره مجازی نیز جزء دانشگاه‌های برجسته کشور است و تعدادی از رشته‌ها را کاملا به صورت مجازی برگزار می کند.

وی ادامه داد: دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) در سطح بندی اخیر دانشگاه‌های غیردولتی که توسط معاونت آموزشی وزارت علوم صورت گرفت در سطح یک این رتبه بندی قرار گرفت.

وی ادامه داد: این دانشگاه با توجه به این مساله که یک دانشگاه بین المللی است دانشجوی خارجی دارد و در حال حاضر ۳۶۰ دانشجو خارجی در آن تحصیل می کنند.

نوشتهٔ پیشین
آموزش فشرده مهارت‎های حرفه معلمی در دوره یکساله دانشگاه فرهنگیان
نوشتهٔ بعدی
۱۲۰۰ دانشجو امسال به فرصت مطالعاتی می روند

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp
error: Content is protected !!