آغاز مرحله دوم پرداخت تسهیلات ازدواج پست بانک ایران به دانشجویان دانشگاه آزاد

کنکوران

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: محمود شیردل مدیرامور شعب و توسعه بازار این بانک در گفتگوئی ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: براین اساس آن دسته از دانشجویانی که از سوی دانشگاه آزاد اسلامی به این بانک معرفی و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نموده‌اند می‌توانند به شعب مربوطه در سراسر کشور مراجعه کرده و تسهیلات خود را دریافت دارند.

وی افزود: آن دسته از دانشجویانی که پیش از این از سوی دانشگاه آزاد اسلامی به این بانک معرفی اما پرونده تسهیلاتی خود را تشکیل نداده و یا پرونده آنها ناقص می‌باشد نیز می‌توانند به شعب مربوطه مراجعه کرده و پس از تکمیل پرونده از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

شیردل تصریح کرد: درمرحله دوم تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
مدیرامور شعب و توسعه بازار خاطرنشان ساخت: در این مرحله بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج برای دانشجویان در نظر گرفته شده که عملیات پرداخت آن در شعب این بانک درسراسر کشور آغاز شده و تا پایان پانزدهم مهرماه سال جاری بیش از ۶ هزار دانشجو از آن بهره‌مند می‌شوند.

وی درپایان بیان داشت: تاکنون ۵ هزار و ۲۰۰ فقره تسهیلات ازدواج دانشجوئی با صرف اعتباری بالغ بر ۵۲۰ میلیارد ریال از محل منابع پست بانک‌ایران و دانشگاه آزاد اسلامی درقالب تسهیلات ازدواج دانشجوئی به دانشجویان این دانشگاه پرداخت شده است.

نوشتهٔ پیشین
ششمین همایش “علوم علف‌های هرز ایران” در دانشگاه بیرجند برگزار شد
نوشتهٔ بعدی
۳۷۰ طرح عمرانی را در دست اجرا برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp