موسسه ی آموزشی آزمون کنکور ژنتیک پزشکی کنکوران

رشته ژنتیک پزشکی شاخه ای از پزشکی است که شامل تشخیص و درمان اختلالات ارثی است

موسسه کنکوران با استفاده از شیوه نوین و نوآورانه تدریس ژنتیک پزشکی و با استفاده از اساتید مجرب همواره با موفقیت دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتری ژنتیک پزشکی را برگزار نموده است.

به باور مدرسین این موسسه و اذعان دانشجویان سال های گذشته شرکت کننده در این دوره های آموزش درس ژنتیک ، این موسسه بیشترین بازدهی را برای آماده سازی دانشجویان جهت شرکت در آزمون دکتری ژنتیک پزشکی داشته است.

موسسه کنکوران به عنوان تنها مرکز تخصصی ژنتیک پزشکی در ایران بالاترین آمار قبولی ( بیش از نیمی از قبول شدگان در آزمون کتبی امسال ) را به خود اختصاص داده است.

نمونه ای از امتیازات موسسه آموزشی کنکور ژنتیک کنکوران:

  • برگزاری دوره های کاملا تخصصی ویژه کنکور دکتری ژنتیک پزشکی
  •  تنها مرکز تخصصی ژنتیک وزارت بهداشت
  • دارای بالاترین امار قبولی در ژنتیک پزشکی
  •  مشاوره تخصصی  و رایگان با اساتید
  • تدریس تمام منابع جدید توسط رتبه های برتر دکتری ژنتیک پزشکی از جمله:

امری ۲۰۱۷، استراخان (مولکولی و پزشکی)، مهندسی براون ۲۰۱۶ ، اصول سیتوژنتیک بالینی – جرسن،مبانی ژنتیک پزشکی -کانر،ناهنجاریهای کروموزومی و مشاوره ژنتیک- گاردنر،ژنتیک در پزشکی-تامسون ،  کتاب هزاره سوم دکتر دلویی ،مروری جامع بر ژنتیک…نجات مهدیه و تمام منابعی که در کنکور دکتری ژنتیک پزشکی از آنها در طرح سوال استفاده می شود.

همچنین موسسه کنکوران، دارای پکیج ویژه آرمون دکتری ژنتیک پزشکی شامل (کلاس آمادگی آزمون ژنتیک پزشکی. جزوات درس تضمینی ژنتیک پزشکی، برگزاری آزمون ها و کوئیزهای کلاسی، آزمون های طبقه بندی شده ژنتیک پزشکی ، آزمون های جامع، برنامه ریزی درسی، رفع اشکال و….. توسط رتبه های برتر کنکور) می باشد.

گروه آموزشی کنکوران شما را تا پایان این راه دشوار و تا رسیدن به نتیجه دلخواهتان تنها نمی گذارد

کیفیت کلاس های کنکوران را از دیگران جویا شوید

تاریخچه ما

تولد ما

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال ۱۳۹۳ توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب ، افزونه و آموزش وردپرس می باشد. ابزار وردپرس دارای پشتیبانی بسیار سریع و قدرتمند می باشد که کاربران برای دریافت خدمات وردپرس دیگر نگرانی نخواهند داشت. خدمات متنوع ابزار وردپرس باعث شده است تا کاربران ایرانی نیاز خود را به خوبی در این سایت مرتفع سازند و به هدف های خود دست پیدا کنند.

اهداف ما در آینده وردپرس ایران

0
پروژه های نیمه کاره
0
پروژه های تکمیلشده
$0
میانگین تعداد افراد
0
پروژه های درحال اجرا

تیم ما

مایک

سئوکار

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال ۱۳۹۳ توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است.

جانی اسمیت

هنرمند

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال ۱۳۹۳ توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است.

دیوید

توسعه دهنده

ابزار وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی می باشد که در سال ۱۳۹۳ توسط دو نفر از توسعه دهندگان ارشد فعلی بنا شده است.

رابرت

طراح

نازی

مدیریت

کاوه

توسعه دهنده

اسمیت

طراح

مشتریان ما

A site-wide Call to Action Section! Have you fallen in love yet?

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp