آمار نهایی ثبت نام کنندگان آزمون ارشد پزشکی سال ۹۸

0 293

حدود ۷۰ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۸ ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش کنکوران، با توجه به امکان ثبت نام در دو رشته در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۸ حدود ۷۰ هزار نفر در آزمون این دوره ثبت نام کرده‌اند.

آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ در ۸۲ رشته‌ها در نوبت‌های صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۹۸ برگزار می‌شود.

بر اساس مصوبه چهارمین جلسه شورای شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت به تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۹۸ برای رتبه‌های اول مقطع کارشناسی که فاقد رشته همنام در مقطع کارشناسی ارشد هستند سهمیه بدون آزمون حذف و ١٠ درصد سهمیه با آزمون برای آنان اعمال شود. این مصوبه برای آزمون کارشناسی ارشد سال ١٣٩٩ و به بعد اجرایی خواهد شد.

همچنین با توجه به مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مبنی بر اعمال محرومیت یکساله برای دانشجویان انصرافی، به دلیل وجود موارد انصرافی از واجدین شرایط استفاده از سهمیه درخشان سال های قبل، بر اساس مصوبه چهارمین جلسه شورای شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت به تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۹۸ مقرر شد محرومیت جهت پذیرش دانشجو صرفاً برای یک دوره (سال ۹۸) برای این افراد، اجرا نشود.

توجه توجه

شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی سال ۱۳۹۸ جهت همراهی با شما عزیزان دوره طلایی زیر برگزار میگردددوره طلایی جمع بندی کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی وزارت بهداشت به صورت وبینار و حضوری

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =

error: Content is protected !!