امکان تغییر حوزه آزمون برای المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی فراهم شد

0 44

به گزارش کنکوران، آزمون مرحله غربالگری دوازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور با توجه به اوضاع پیش آمده در کشور بر اثر شیوع ویروس کرونا همانند ادوار گذشته به صورت کتبی (دفترچه و پاسخنامه کاغذی) برگزار می شود.

با توجه به اوضاع پیش آمده در کشور بر اثر شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت دانشجویان شرکت کننده در آزمون مرحله غربالگری دوازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور، امکان تغییر حوزه محل آزمون طی روزهای دوشنبه ۹ تیر تا سه شنبه ۱۰ تیر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فراهم شده است.

داوطلبان در صورت تمایل می توانند نسبت به تغییر محل آزمون خود در تاریخ های اعلام شده (بدون این محدودیت که در کدام دانشگاه مشغول به تحصیل هستند) اقدام کنند.

دانشگاه علوم پزشکی لرستان به عنوان حوزه جدید به لیست محل های آزمون اضافه شده است و داوطلبان مجاز به انتخاب این حوزه نیز خواهند بود.

همچنین حوزه های دانشگاه پیام نور از لیست محل های آزمون حذف شده اند و دانشجویانی که این حوزه ها را به عنوان محل آزمون خود انتخاب کرده اند در حوزه های جایگزین اعلام شده آزمون خواهند داد. این داوطلبان نیز مجاز خواهند بود در مهلت مقرر نسبت به تغییر محل آزمون خود از طریق سایت مرکز سنجش اقدام کنند.

جدول حوزه های امتحانی جدید قابل ویرایش

ردیف حوزه محل آزمون قبلی (حذف شده) حوزه محل آزمون فعلی
۱ پیام نور اهواز دانشگاه علوم پزشکی لرستان
۲ پیام نور ارومیه  دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
۳ پیام نور اردبیل  دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
۴ پیام نور ایرانشهر  دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر
۵ پیام نور بجنورد  دانشگاه علوم پزشکی بجنورد
۶ پیام نور تبریز  دانشگاه علوم پزشکی تبریز
۷ پیام نور ساوه  دانشکده پزشکی ساوه
۸ پیام نور سمنان  دانشگاه علوم پزشکی سمنان
۹ پیام نور گرگان  دانشگاه علوم پزشکی گلستان

آزمون مرحله غربالگری دوازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی علوم پزشکی کشور در روز جمعه ۳ مرداد ۹۹ به طور همزمان در ۴۳ حوزه دانشگاه های علوم پزشکی اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، ایرانشهر، بابل، بجنورد، بم، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، تهران، جلفا، جهرم، جیرفت، زابل، زاهدان، زنجان، ساوه، سبزوار، سمنان، شاهرود، شهرکرد، شیراز، فسا، قزوین، کاشان، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گناباد، گیلان، لرستان، مازندران، مشهد، نیشابور، همدان، یاسوج و یزد برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 19 =

error: Content is protected !!