تقویم آموزشی ترم تابستان ۹۶- ۹۵ دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

0
تقویم آموزشی ترم تابستان ۹۶- ۹۵ دانشگاه علمی کاربردی اعلام شدReviewed by کنکوران on Dec 20Rating:

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تقویم آموزشی این دانشگاه را برای ترم تابستان ٩۶-٩۵ تشریح کرد.


به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدعلی اخوان با بیان اینکه مهلت انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه برای ترم تابستان سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از ۱۷ تیرماه آغاز می شود، گفت: دانشجویان تا ۲۲ تیرماه می توانند نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

وی افزود: شروع کلاس های ترم تابستان سال تحصیلی جاری از ۲۴ تیر ماه می باشد و کلاسهای درسی مراکز آموزشی این دانشگاه در ترم تابستان ۲ شهریور پایان می‌یابد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: برگزاری امتحانات ترم تابستان سال تحصیلی ۹۶-۹۵ این دانشگاه از ۴ شهریورماه آغاز و تا ۹ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

اخوان تأکید کرد: طبق بخشنامه ۲۳ شهریورماه سال۹۵ در مورد ارائه و اخذ دروس کارورزی ۱و ۲ به مراکز آموزشی اخذ و اجرای دروس کارورزی درتابستان از افزایش سنوات تحصیلی جلوگیری می‌کند.

وی افزود: همچنین دانشجویان برای اخذ درس کارورزی در تابستان می توانند با رعایت سقف واحد درسی( ۲ واحد درس کارورزی به همراه ۴ واحد درسی) و برای تابستان آخر با رعایت سقف ۸ واحد درسی (۲ واحددرس کارورزی به همراه ۶ واحد درسی) انتخاب واحد کنند.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه در صورت اخذ درس کارورزی در نیم سال عادی دانشجویان می توانند صرفا تا سقف۱۴ واحد درسی (۲ واحد درس کارورزی به همراه ۱۲ واحد درسی) انتخاب واحد کنند، گفت: برای دانشجویانی که در نیمسال آخر تحصیلی و یا دارای معدل بالای ۱۷ هستند سقف ارائه واحد به ۱۸ واحد(۲ واحد درس کارورزی به همراه ۱۶ واحد درسی) افزایش می یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 17 =