افزایش پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی مرکز علمی کاربردی شهرداری‌های خراسان رضوی

کنکوران

به گزارش «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، ابوالفضل بشرویی شرق امروز در جمع خبرنگاران در مشهد گفت: مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی در راستای رسالت‌های تعریف شده برای سازمان همیاری شهرداری های استان با هدف ارتقای سطح علمی کارکنان نهادهای مختلف اعم از استانداری، فرمانداری ها و شهرداری ها پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف را در دستور کار قرار داده است.

وی به برگزاری دوره های کارشناسی در این مرکز اشاره کرد و افزود: از این رو امکان ثبت‌نام از متقاضیان دوره های کارشناسی این مرکز برای ترم مهرماه سال۱۳۹۴ از هفتم تا ۱۴ شهریورماه فراهم شده است.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: متقاضیان آزاد و شاغلان نهادهای مختلف در سراسر کشور به ویژه شهرداری ها می‌توانند برای ثبت نام در این مقطع از طریق سایت سازمان سنجش کشور به آدرس sanjesh.org اقدام کنند.

وی با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در این مرکز آموزشی نسبت به سال گذشته، تصریح کرد: در ترم جدید ظرفیت پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی شهرداری های استان ۷۵۰ نفر می باشد که ۴۰۰ نفر نسبت به ترم قبل افزایش داشته است.

بشرویی شرق گفت: کارشناسی حرفه ای معماری در گرایش طراحی محیط داخلی، حفاظت و پیشگیری و مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث و حقوق ثبتی، همچنین مهندسی فناوری عمران در گرایش های نقشه برداری، ساختمان سازی و حمل و نقل شهری، معماری در گرایش طراحی و نوسازی بافت های فرسوده و فناوری اطلاعات در گرایش خدمات رایانه ای، رشته هایی است که به صورت دوره های حضوری ترمی دراین مرکز ارائه خواهد شد.

, , ,
نوشتهٔ پیشین
برگزاری کنگره پژوهش سالانه دانشگاه‌های سراسری در زنجان
نوشتهٔ بعدی
اعلام آمادگی دانشگاه آزاد لاهیجان از پذیرش دانشجویان ورودی جدید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp