اعتبار مورد نیاز صندوق رفاه برای پاسخ به تمام تقاضای وام دکتری

معاون درآمد و سرمایه‌گذاری صندوق رفاه دانشجویان با بیان اینکه تمام تقاضاهای وام دکتری سال گذشته پرداخت شد، گفت: برای ارایه وام دکتری به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
علیرضا صولتی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پرداخت وام ویژه دانشجویان دکتری گفت: سال گذشته هر چه لیست از طرف دانشگاه ها به صندوق رفاه دانشجویان ارسال شده بود همه پرداخت شد .
وی افزود: این وام ها در حالی پرداخت شد که تخصیصی هم دراین خصوص به صندوق رفاه دانشجویان تعلق نگرفته بود و صندوق همه را منابع خود پرداخت کرد.
معاون درآمد و سرمایه‌گذاری صندوق رفاه دانشجویان افزود: در سال جاری هم در صورت اختصاص منابع مانند سال گذشته این وام پرداخت خواهد شد.
وی در پاسخ به اینکه برای پرداخت تمام تقاضای وام دکتری به چقدر اعتبار نیاز دارید، گفت: برای ارایه این وام به تمام متقاضیان بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
صولتی افزود: سال گذشته قرار بود برای پرداخت این وام ۲۰ میلیارد به صندوق اختصاص داده شود، ۱۰ میلیارد تومان نیز معاونت علمی ریاست جمهوری اختصاص دهد و مابقی را دولت تامین کند که هیچ یک محقق نشد و صندوق رفاه دانشجویان از منابع درآمدی خودش این وام را پرداخت کرد.
منبع : خبرگزاری مهر

,
نوشتهٔ پیشین
اختیار برنامه ریزی درسی، پذیرش دانشجوی دکتری و ترم بندی به دانشگاه‌ها واگذار شد
نوشتهٔ بعدی
فهرست رشته های مجاز دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp