پذیرش بدون آزمون جهاد دانشگاهی ایلام :پذیرش بدون آزمون در ۲۰ رشته مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام

کنکور سراسری

پذیرش بدون آزمون جهاد دانشگاهی ایلام :سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از پذیرش دانشجو برای نیمسال اول تحصیلی ۹۴-۹۵ خبر داد.
«تاج‌الدین صالحیان» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، با اعلام این خبر اظهار کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام برای مهرماه ۹۴ در مقاطع کاردانی و کارشناسی در ۲۰ کدرشته دانشجو خواهد پذیرفت.

وی با بیان اینکه این ۲۰ کدرشته گرایش‌های مختلفی از رشته‌های حقوق، حسابداری، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مدیریت و کشاورزی خواهد بود، تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش کشور و یا به آدرس مرکز واقع در بلوار تعمیرکاری، خیابان فدائیان اسلام مراجعه کنند.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام با بیان اینکه زمان دقیق ثبت‌نام توسط سازمان سنجش کشور اعلام خواهد شد، درباره وضعیت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام، گفت: این مرکز در سال ۱۳۹۳ با تلاش جهادگرانه‌ کارکنان به‌عنوان یکی از مراکز برتر در بین مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شناخته شد و این عنوان برای دومین سال متوالی با سنجش استاندارهای آموزش و پژوهش و فرهنگی توسط مرکزی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کشور از بین ۴۳ مرکز آموزش به دست آمد.

وی بابیان اینکه این مرکز آموزشی که در سال ۹۳ در ۲۰ رشته کاردانی و کارشناسی و در ۲۰ کد رشته به تفکیک ۱۰ کد رشته کاردانی ناپیوسته و ۱۰ کد رشته کارشناسی ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو کرد، ادامه داد: تعداد دانشجویانی که در این سال این مرکز را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند ۳۴۰ دانشجو در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی بودند و این مرکز ۱۷۰ دانش‌آموخته را در این سال به بازار کار و اشتغال استان معرفی کرد.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام تصریح کرد: با توجه به فارغ‌التحصیل شدن تعداد از دانشجویان این مرکز آموزشی در مقطع کارشناسی رشته تولید و بهره‌برداری گیاهان دارویی و فعالیت‌های پژوهش صورت گرفته و حمایت مرکز رشد گیاهان دارویی و معطر استان و سازمان نظام‌مهندسی کشاورزی استان ایلام، گروه آموزش کشاورزی این مرکز اقدام به تهیه و تدوین رشته کارشناسی ارشد فرآوری گیاهان دارویی نموده و آن را جهت تصویب به شعبه مرکزی موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارائه کرده که خوشبختانه مورد تصویب قرارگرفته و جهت تائید نهایی و درج در دفترچه پذیرش سازمان سنجش به دانشگاه جامع علمی کاربردی ارسال شده است.

صالحیان تأکید کرد: در صورت جذب دانشجو این مرکز اولین مرکز علمی کاربردی استان در یکی از معدود مراکز سطح کشور خواهد بود که در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو خواهد پذیرفت.

نوشتهٔ پیشین
احتمال حذف ۴ مرکز پیام‌نور خوزستان
نوشتهٔ بعدی
اختصاص ۹ هکتار زمین برای احداث پردیس دانشگاه فرهنگیان لرستان

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp