انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد تمدید شد

کنکور سراسری

انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد تا ۲۵ مردادماه تمدید شد.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: انتخاب رشته آزمون سراسری ویژه داوطلبان دانشگاه آزاد تا ۲۵ مردادماه تمدید شد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org برای انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند که فقط در گروه آزمایشی که در آزمون سراسری ۹۴ شرکت کرده اند، امکان انتخاب رشته در دانشگاه آزاد را دارندو چنانچه در زمان ثبت نام گزینه علاقه مندی به گروه هنر و زبان های خارجه را انتخاب کرده اند و در آزمون آن نیز شرکت کرده‌اند، می‌توانند در این دو گروه نیز انتخاب رشته داشته باشند.

علوی فاضل افزود: هر داوطلب امکان انتخاب ۲۰ رشته محل را دارد و داوطلبان توجه داشته باشند تا پایان مهلت تمدید انتخاب رشته امکان ویرایش وجود دارد. ضمناً می‌توانند با شناسه و رمز ثبت نام کارت اعتباری که انتخاب رشته کرده‌اند مجدد وارد سایت شده و نسبت به ویرایش انتخاب‌های خود اقدام کنند.داوطلبان دقت داشته باشند برای ویرایش نیازی به خرید کارت اعتباری مجدد نیستند.

وی در پایان گفت: زمان اعلام شده آخرین فرصت ثبت نام است و مجدد تمدید نخواهد شد و داوطلبان انتخاب رشته خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

نوشتهٔ پیشین
کارشناسی ارشد وزارت بهداشت :افرادی که تاکنون موفق به انتخاب رشته محل نشده اند می توانند از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح روز شنبه ۲۴ مرداد ماه ۹۴ اقدام نمایند.
نوشتهٔ بعدی
مهلت ثبت نام آزمون فرهنگیان :ثبت‌نام بیش از ۱۱۴ هزار نفر در آزمون فرهنگیان / مهلت ثبت‌نام پایان امشب

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp